3 nejlepší oficiální témata pro MIUI od Xiaomi

Máme tu pátek, a to na našem blogu znamená, že vám představíme tři zajímavá témata, která vám pomohou změnit vzhled a pocit z rozhraní MIUI na telefonech Xiaomi, Redmi a Poco. Tentokrát se podíváme na oficiální témata, jež pro své zákazníky připravila přímo firma Xiaomi, respektive její indická pobočka.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Seasons

První téma dnešního přehledu se jmenuje Seasons, jako autor je uveden Mi India a na první pohled zaujme postavičkou maskota Xiaomi. Balíček velký 13,5 MB můžete stahovat zdarma, což v praxi znamená, že se nebudete muset dívat na reklamu.

Na domovské obrazovce vás čeká abstraktní rozmazané pozadí, všechny ikony dostávají věnec z vavřínových listů a některé i svůj vlastní vzhled. Centrum ovládání a systémové nastavení však zůstávají prosta jakýchkoli změn. Nejzajímavější je odemykací obrazovka, na které se prochází animovaný maskot Xiaomi pokaždé v jiném ročním období.

Light as Feather

Jedno z poměrně decentních témat se jmenuje Light as Feather, jehož autorem je přímo Xiaomi Inc. I v tomto případě ho můžete stáhnout a používat bez nutnosti sledování reklamy, přičemž stahovaný balíček je velký 21,6 MB.

Patrně nejzajímavějším prvkem tohoto tématu je tapeta. Když dvakrát klepnete na levou hranu obrazovky, změní se abstraktní pestrobarevný vzor za jiný. Poměrně povedených změn se dočkaly ikony systémových, ale i některých dalších aplikací. Centrum ovládání a systémové nastavení zůstalo beze změn a na odemykací obrazovce vás čeká pouze tapeta, aktuální datum a čas.

We Wont Give It Back

Do třetice všeho dobrého tu máme téma, které se doslova hemží postavičkami maskota Xiaomi. Jmenuje se We Wont Give It Back, jeho autorem je Mi India a opět se jedná o bezplatný balíček velký tentokrát jen 8 MB.

Na domovské obrazovce vás bude čekat písková tapeta a kruhové ikony s černým rámečkem. Některé systémové aplikace pak dostávají vlastní ikonu s maskotem. Ani v tomto případě vás nečeká žádná změna systémového nastavení či Centra ovládání. Na odemykací obrazovce se pak střídá několik dynamických obrázků s maskotem coby hráčem kriketu.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 15. dubna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Rozdíly Redmi Note 11S vs. Redmi Note 10S aneb Drobná evoluce
Rozdíly Redmi Note 11S vs. Redmi Note 10S aneb Drobná evoluce

Koncem ledna představilo Xiaomi novou modelovou řadu telefonů Redmi Note 11. Samozřejmě nejen nás zajímalo, jak se liší od loňských Číst dál...

Bazar XM.cz
Co je klidový srdeční tep (RHR) a co vypovídá o vašem zdraví?
Co je klidový srdeční tep (RHR) a co vypovídá o vašem zdraví?

Prakticky všechny současné chytré hodinky a náramky umí měřit tepovou frekvenci v průběhu dne. Většina pak sleduje i další s Číst dál...

Xiaomi Mijia ECG Sport T-shirt: sportovní tričko, které měří EKG
Xiaomi Mijia ECG Sport T-shirt: sportovní tričko, které měří EKG

V srpnu loňského roku uvedlo Xiaomi na čínský trh sportovní tričko schopné měřit srdeční tep a EKG. Nyní se Xiaomi Číst dál...

Povánoční výprodej je tady!

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x