3 nejlepší témata: černé motivy pro telefony s AMOLED obrazovkou

Máme tu pátek, a to na našem blogu znamená, že vám budeme představovat nejlepší grafická témata, kterými můžete oživit prostředí telefonů Xiaomi, Redmi a Poco. Tentokrát se podíváme na černé motivy, jež na zařízeních s AMOLED obrazovkou snižují spotřebu elektrické energie.

3 nejlepší témata: černé motivy pro telefony s AMOLED obrazovkou
3 nejlepší témata: černé motivy pro telefony s AMOLED obrazovkou

Práce s aplikací Témata je jednoduchá a intuitivní. Pokud s ní však nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Amoled Astronaout

Dnešní přehled začneme grafickým kabátkem Amoled Astronaout od Pyiush KPV. Tento autor má ve svém portfoliu 890 témat a tapet, přičemž tmavý motiv s kosmonautem na houpačce patří k těm nejúspěšnějším – zaznamenal totiž 3,1 milionů stažení. Jedná se o prémiové téma, což v praxi znamená, že se před jeho stažením budete muset podívat na reklamu.

Kromě tmavé tapety s kosmonautem zaujme toto téma také upravenými kruhovými ikonami s pěkným 3D efektem. Centrum ovládání dostane po aplikaci tématu jemně namodralý nádech a domovskou obrazovku vylepší ručičkové hodiny s vteřinovkou. Musíme říci, že toto téma rozhodně patří mezi ty nejpropracovanější.

Stock Amoled

Druhé téma dnešního přehledu se jmenuje Stock Amoled a jeho autorem je Chiru, který má na svém kontě bezmála 1200 dalších dílek. Téma je k dispozici zdarma, takže se nebudete muset dívat na reklamu, ovlivňuje domovskou i zamykací obrazovku, ikony a některé části systému. Zatím si ho stáhlo 6,7 milionů uživatelů.

Čeká vás černá tapeta s motivem barevné plazmy a hranatými čtvercovými ikonami. Ikony některých systémových aplikací se převléknou do tmavého kabátku, bohužel stejný efekt není aplikován na ikony aplikací třetích stran. V Centru ovládání se na pozadí velkých dlaždic objeví motiv z tapety. Na odemykací obrazovce je kromě ovládání hudebního přehrávače anglický název dne v týdnu.

Amoled_2

Do třetice všeho dobrého tu máme grafické téma Amoled_2 od Suraje, které si stáhlo více než 6,5 milionu uživatelů. Jedná se o prémiové téma a autor láká na digitální hodiny, ikony, hudbu a název dne v týdnu. Téma upravuje domovskou i zamykací obrazovku, ikony a některé části systému.

Toto téma zaujme černým pozadím, napodobujícím tmavou textilii, a kruhovými ikonami. Ikony některých aplikací pak dostávají efektní fialový fosforeskující nádech. Poměrně zásadně je přepracované Centrum ovládání – působí efektně, avšak je obtížnější poznat, které přepínače jsou vypnuté, a které zapnuté. Na odemykací obrazovce se můžete těšit na digitální hodiny, datum, den v týdnu a ovládání hudebního přehrávače.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 27. srpna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Smartphone Redmi K50 Pro představen. Bude tohle nejvýkonnější Xiaomi?

Jak jsme před pár dny psali, tak se dnes i stalo. Xiaomi, respektive jeho značka Redmi dnes představila svůj nejvýkonnější Číst dál...

Xiaomi Poco M4 Pro 5G
Hodinky Amazfit neupozorňují na příchozí hovor. Kde je problém?
Hodinky Amazfit neupozorňují na příchozí hovor. Kde je problém?

Nejen v naší Poradně se koncem minulého týdne začali ozývat uživatelé, kterým hodinky Amazfit takřka z ničeho nic přestaly upozorňovat Číst dál...

OnePlus 10 Pro na konci března, OxygenOS blíže Androidu a velká expanze?

Společnost OnePlus včera na veletrhu MWC 2022 v Barceloně oznámila celou řadu novinek. Ty se týkají jak softwaru, tak hardwaru Číst dál...

Xiaomi Mi Watch S1 Active

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x