Xiaomi 4 Pro 2nd drnčení

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníXiaomi 4 Pro 2nd drnčení
Milos Majdl zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
mám problém u zmíněné kolobežky. Při jízdě je slyšet zvuk drnčení z oblasti předního kola. Vzhledem k tomu, že je v záruce, zkoušel jsem reklamovat, ale neúspěšně. Přikládám i nahrávku zmíněno zvuku. Lze odhadnout, kde může být problém? 
Nahrávka: https://drive.google.com/file/d/1ajjKoYnjg3BiStvqvinFg3tq8DpwFCTv/view?usp=drivesdk
Děkuji
Majdl

4 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
bohužel k záznamu zvuku se nedostanu, protože není veřejný.
Z předního kola by však rozhodně žádné drnčivé zvuky vycházet neměly. Jak bylo to odmítnutí reklamace zdůvodněno? Pokud „závada se neprojevila“, pak bych reklamoval znovu s tím, že bych ten zvuk dodal třeba na CD nebo na flashce.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Milos Majdl odpověděl před 1 rokem

Dobrý den, děkuji za odpověď.
Odkaz by již nyní měl být veřejný.
Majdl

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
ano, už to funguje. Ten zvuk rozhodně není v pořádku. Pokud tomu nepředcházela nějaká nehoda nebo jízda v náročném terénu, rozhodně je to věc, kterou bych reklamoval.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Miloš odpověděl před 10 měsíců

Dobrý den,
servis reklamaci neuznal, nicméně to po vrácení ze servisu již nedělalo ten zvuk. Nicméně po nějaké době se opět objevil. Mám podezření, že servis sice něco zjistil, ale aby to nebyla uznaná reklamace tak to opravil, ale nepřiznal. Při bližším zkoumání a točení kola ve vzduchu jsem nezaznamenal něco uvolněného v oblasti předního kola. Mohlo by to být něco uvolněného uvnitř kola, resp. bubnové brzdy?
Děkuji
 

Vaše odpověď

16 + 14 =

Samsung Galaxy S25 Edge