Xiaomi Redmi Note 4 Global – LTE na SIM 2
Dobrý den,
používám telefon Redmi note 4 global jako dual sim. Obě sim zvládají LTE. Ve slotu SIM 1 mám sim, na které data nechci použvat, ve slotu 2 mám sim s daty. Nastavil jsem si pro internet slot 2. Je možné, že jede pouze na 2g, i když oba sloty mají umět lte? Když mám lte sim i ve slotu 1, funguje slot 2 v režimu lte nebo pouze 2g? Jak je to s LTE? Zvládá LTE najednou v obou slotech?
Děkuji,
Petr
DObrý den, oba sloty podporují LTE, nicméně při použití dvou SIM karet používá LTE jen jedna z nich a druhá běží jen 2G/3G.
Dden, jedu do Dominik. rep., budu mít místní SIM kartu a k tomu českou T-Mobile, která je teď ve slotu 1. Takže bych asi dal CZ kartu do 2. slotu a místní kartu do 1. slotu ? Mám model Redmi Note 4, typ 2016102. Nechci vůbec CZ mobilní data a možná ani hovory, vše pojede přes místní data. Je to tak správně ?
Dík Jirka

