Mi Band 3

MiStan zeptal se před 6 roky

Zakoupil jsem nový telefon Readmi Note 8 Pro a chci ho spárovat s Mi Band 3. A nastal problém nelze ho propojit s Mi Fit. 
Ovšem podařilo se mi to propojit a dokonce se provedl update na Mi Band 3 ale jakmile jej chci propojit a spárovat tak se nechytí za žádnou cenu. Váha se propojila v pohodě.
Dál jsem i vyhledávání z Mi Band 3 také nic nevím již co bych měl vyzkoušet.

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 6 roky

Dobrý den,
upřímně moc nerozumím popisu, jak jste náramek spároval. Vezmu to tedy od začátku: máte na telefonu aplikaci Mi Fit a ta nevidí náramek, který jste předtím úspěšně spároval?
Pak bych doporučil:

  1. Odinstalovat aplikaci Mi Fit.
  2. Uvést náramek do továrního nastavení (Settings-Factory reset).
  3. Znovu nainstalovat aplikaci Mi Fit.
  4. Spárovat náramek s aplikací.

Karel Kilián

MiStan odpověděl před 6 roky

Dobrý den, pane Kilián. Již jsem to vyřešil, ale opravdu nevím zcela jak jsem toho dosáhl. Je fakt že jsem několikrát vymazával jak Mi Fit tak i náramek. Take se provedl Update MIUI Global -11.0.3, a také Mi Fit – 4.0.15. Takže nyní to nějak chodí OK.  Ale čemu ještě nerozumím dám nastavení- Bluetooth ON, název zařízení Readmi. Dále spárovaná zařízení a to mi ukazuje Countour (glukometr). Dostupná zařízení – Málo používaná zařízení a tam je jedno zařízení TV Box, nic jiného. Nechápu, jak je možné, že to nevidí (neukáže), že to zařízení je k dispozici, tedy Mi Band 3, ale při tom to spojení s Mi Fit proběhne. Proč náramek neukazuje ve spárovaných zařízeních a nebo aspoň v těch málo používaných. Prostě vše je takové zavádějící, tak mi to připadá.  Samozřejmě děkuji za odpověď jak na to jít.  Přejí hezký den.

Karel Kilián Personál odpověděl před 6 roky

Dobrý den,
to je právě to – náramek se nesmí párovat přes nastavení Bluetooth – to pak dělá problémy.
Musí se párovat z aplikace Mi Fit, a ta ho pak přepne do neviditelného režimu, aby se s ním nemohl spárovat nikdo další.
Proto tedy náramek nevidíte mezi BT zařízeními a je to naprosto v pořádku.
Karel Kilián

MiStan odpověděl před 6 roky

Dobrý den. Aha, tak to jsem netušil. Výborně. 
Děkuji moc za toto vysvětlení a přeji mnoho úspěchů.
Díky a zdravím.

Karel Kilián Personál odpověděl před 6 roky

Dobrý den,
jsem rád, že se povedlo problém vyřešit a vlákno uzavírám.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

9 + 1 =

Xiaomi 15 Ultra

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz a skupinu na Facebooku!