Amazfit Powerbuds – hudba se vypíná během běhu

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: PříslušenstvíAmazfit Powerbuds – hudba se vypíná během běhu
Pavel zeptal se před 5 roky

Koupil jsem si tyto sluchátka, ale stává se mi taková zvláštní věc. Kdykoliv se sluchátky běžím, po několika vteřinách se mi vypne hudba.
 
Zkoušel jsem tam něco poměnit v aplikaci, nejdřív jsem měl podezření na tu funkci Thru Mode, která se mi zezačátku taky nějak sama od sebe aktivovala, ale to už je myslím OK (ledaže si ji sám omylem aktivuju poklepáním na sluchátko).
 
Je to zvláštní, od té doby jsem sluchátka mnohokrát testoval a vždy jde jen o ten běh. Nemám přes jejich aplikaci puštěné cvičení, od toho mám jiné aplikace. Myslel jsem, že to reagovalo na zvýšený srdeční tep, ale už jsem se sluchátky zkoušel několikrát cvičit a vše OK (zatímco stačí uběhnout jen pár metrů venku a hudba se vypne). Hudbu mám tedy puštěnou přes Spotify, kdyby to mohlo mít nějaký vliv.
 
Docela mě to štve, sluchátka jsou jinak fajn. Žádné fitness funkce od nich nepotřebuju, byl bych prostě jen rád, kdyby mi pouštěly hudbu do uší.
 
Zkoušel jsem odinstalovat aplikaci, odpárovat je a pak zase aplikaci nainstalovat a spárovat a žádná změna.
 
Máte nějaký nápad ještě, co s tím, nebo je to na reklamaci? Sluchátka mi přijdou fajn, tak bych si je třeba jen rád nechal vyměnit za funkční… 

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 5 roky

Dobrý den,
bohužel nemám s těmito sluchátky žádnou zkušenost. Ale měla by se párovat normálně přes Bluetooth a hudba do nich jde touto cestou, čili tep ani jiné vlivy by neměly mít vliv na přenos hudby.
Asi bych doporučil spárovat je s jiným telefonem a pokud se také budou odpojovat, pak bych to viděl na reklamaci.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Pavel odpověděl před 5 roky

Dobře, děkuju za odpověď.

Karel Kilián Personál odpověděl před 5 roky

Dobrý den,
není zač, rádo se stalo.
Přeji hezký den!
Karel Kilián

Vaše odpověď

17 + 11 =

Přidejte se k naší komunitě na Facebooku!

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz a skupinu na Facebooku!