Den před představením máme rendery Xiaomi Mi Max 3

Těsně před premiérou publikoval čínský výrobce rendery Xiaomi Mi Max 3 – 6,9″ phabletu, jehož oficiální představení má proběhnout ve čtvrtek 19. července. Pojďme se na ně společně podívat.

Ze snímků je například evidentní, že LCD IPS displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 2160 x 1080 obrazových bodů zabírá opravdu drtivou většinu přední strany. Přesto se výrobce neuchýlil ke kontroverzně vnímanému provedení s výřezem obrazovky. Kromě předního fotoaparátu a senzorů obsadil prostor nad obrazovkou také přední LED blesk.

Rendery Xiaomi Mi Max 3 odhalily, že telefon nebude mít výřez obrazovky
Rendery Xiaomi Mi Max 3 odhalily, že telefon nebude mít výřez obrazovky

Zadní část je vyrobena z kovu, a kromě skeneru otisků prstů kruhového tvaru na ní najdeme duální hlavní fotoaparát s vertikálním uspořádáním a rozlišením 12 a 5 Mpx. V horní a spodní části jsou malé plastové vložky určené pro anténní moduly.

Na zadní straně je fotoaparát a čtečka otisků prstů
Na zadní straně je fotoaparát a čtečka otisků prstů

Rendery Xiaomi Mi Max 3 dále odhalily na spodní hraně nabíjecí konektor typu USB-C a na horní tradiční 3,5mm konektor pro připojení sluchátek. Vypadá to, že telefon bude vybaven i infračerveným portem, takže poslouží jako dálkový ovladač domácí elektroniky.

Rendery Xiaomi Mi Max 3
Rendery Xiaomi Mi Max 3

Při pohledu zepředu na pravé hraně najdeme tlačítko pro zapnutí/vypnutí zařízení, respektive rozsvícení/zhasnutí obrazovky a obvyklé kolébkové tlačítko pro nastavení hlasitosti. Slot na SIM karty je, dle očekávání, situován na levé hraně. Bude se jednat o hybridní slot, do kterého půjde vložit buď dvě nanoSIM, nebo jednu nanoSIM a jednu paměťovou kartu microSD.

Zařízení bude k dispozici přinejmenším ve třech barvách: černé, modré a zlaté.

Co rendery Xiaomi Mi Max 3 neodhalily?

Co rendery Xiaomi Mi 3 neukazují, je hardwarová výbava. Podle dosavadních informací má být srdcem tohoto zařízení osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 636, taktovaný až na 1,8 GHz. Základní model obdrží 4 GB operační paměti, vyšší verze pak přijde se 6 GB.

Novinka bude představena ve čtvrtek
Novinka bude představena ve čtvrtek

Podle neoficiálních zpráv bude k dispozici i „pokročilejší“ varianta (Pro? Plus?) s procesorem Snapdragon 710 na frekvenci až 2,2 GHz. Tato verze má mít 6 GB operační paměti a interní úložiště s kapacitou 128 GB.

Telefon ve všech třech variantách
Telefon ve všech třech variantách

Dostatek energie má zajišťovat akumulátor s úctyhodnou kapacitou 5500 mAh. Operačním systémem bude MIUI 9.6, postavená na Androidu 8.1 Oreo.

Tak co říkáte na rendery Xiaomi Mi Max 3? Líbí se vám?

Zdroje: akket.com, portaltele.com.ua, gizmochina.com, gizchina.com, gizmochina.com.

Poco X3 Pro
Telefon Xiaomi Mi Max 3 přijde koncem června, potvrdil Lei Jun

Na konec května, pravděpodobně na poslední den, chystá čínská společnost Xiaomi v Shenzhenu představení nových produktů. Zatím nebylo oficiálně publikováno, Číst dál...

Co prozradily soubory firmwaru o chystaném Xiaomi Mi Max 3?

O připravovaných telefonech Xiaomi Mi MIX 2S a Mi 7 prozradil mnohé průzkum zdrojových kódů jejich firmwaru. Stejnou cestou odhalili Číst dál...

Xiaomi Mijia Smart Lamp Lite: chytrá lampička na pracovní stůl
Xiaomi Mijia Smart Lamp Lite: chytrá lampička na pracovní stůl

Minulý týden Xiaomi představilo novou lampičku na pracovní stůl. Jmenuje se Xiaomi Mijia Smart Lamp Lite (některé zdroje uvádějí název Číst dál...

Xiaomi Mi 11
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x