Aktualizace redmi 9

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiAktualizace redmi 9
Hojvo zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den. Včera se mi nabídla nová aktualizace v práci,ale neaktualizoval jsem, chtěl jsem si to nechat až na doma.Zkusil jsem to tedy dnes doma a najednou nic žádná aktualizace není k dispozici.Nevite proč prosím? Děkuji za odpověď.A krásnou neděli .

12 Odpovědi
bobasso odpověděl před 4 týdny

Dpbrý den. 
Tohle se mi stalo také, ale na mém Redmi Note 7. Ovšem nic není ztraceno. Buď vytrváte až se aktualizace přes OTA nabídne sama znovu a nebo si ji sám stáhnete a nainstalujete. Není to nic složitého, ale je třeba stáhnout správnou verzi nadstavby MIUI pro váš Redmi 9. Je možné vám poradit jak na to, napsat jednoduchý návod na ruční stáhnutí aktualizace, ale je potřeba, abyste vlezl v mobilu do Nastavení > O telefonu a opsal vše co je v položce „Verze MIUI“ a sdělit nám to sem. 
 

Hojvo odpověděl před 4 týdny

Ale už jsem ruční aktualizaci zkoušel.A psalo mi to nelze ověřit aktualizaci.A verzi jsem měl staženou správnou si myslím. Děkuji 🙂

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 týdny

Dobrý den,
pokud aktualizaci nešlo ověřit, patrně se nejednalo o správnou ROMku. Doporučil bych raději vyčkat, až se aktualizace nabídne znovu – budete mít jistotu, že to bude ta, která je určena pro Váš telefon.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

bobasso odpověděl před 4 týdny

….. pro Hojvo
Tak tedy budete rucne stahovat verzi MIUI 11.0.8.0 (QJCMIXM) , tedy pro Redmi 9 Global. Stahnete ji z tohoto odkazu a bude to Full verze o velikosti 1.8GB 
https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900381
Stahujte ji primo mobilem, nejlepe prohlizecem Chrome. Instalace bude ve formatu .zip (archiv). Po stazeni do mobilu tento instalacni balicek naleznete ve vestavenem Spravci souboru > zluta slozka Download. Aby sel balik s inatalaci nainatalovat, mobil jej „stravil“, takje treba pred samotnou instalaci udelat jednu drobnou, nijak narocnou vec a to: Vlezte do Nastavení > O telefonu >Aktualizace systému > uprostred displeje nekolikrat v rychlem sledu poklepat na to barevne menici se logo nadstavby MIUI 11 (poklepat na tu 11ku), azvam vyskoci bublina s hlaskou “ Doplnkove funkce aktualizaci zapnuty“ . Pote ve stejnem okne kliknete vpravo nahore na ty tri tecky pod sebou > v nabidce kliknout na „Vybrat balíček aktualizací“ > otevre se vam Spravce souboru > kliknout na žlutou složku „Download“ > kliknout na instalační soubor aktualizace .zip (modre zatrzitko) > kliknout vlevo dole na „OK“. Tim spustite aktualizaci. Mejte mobil plne nabity a nebo nabodly k nabijecce. Konejte pouze to, oc vas bude mobil behem instalace žãdat. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 týdny

Dobrý den,
děkuji Bobassovi za doplnění. ale dovolím si poznámku: pán má evropskou verzi ROM (QJCEUXM). Globální ROM mu na to nepůjde.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Hojvo odpověděl před 4 týdny

To je pravda,proto mě to nešlo ta ruční aktualizace. 🤔

bobasso odpověděl před 4 týdny

….. proHojvo.  POZOR!!! OPRAVA . Vy mate v telefonu evropskou verzi EEA (QJCEUXM) TO JSEM PREHLEDL SORRY  a tu stahnete z tohoto odkazu:
https://xiaomifirmwareupdater.com/firmware/ 
  a bude to hned v seznamu telefonu na zacatku
Redmi 9/Redmi 9 Prime Stable  verze 11.0.8.0 (QJCEUXM) postavena na androidu 10.0 Region Europe ze dne. 20.9.2020
Instalační balíček bude též ve formatu.zip a velikost bude mít 41,78MB. 
Jinak postup instalace je platny jak pisi vyse. 

Hojvo. odpověděl před 4 týdny

Nejde nainstalovat. Píše to něco jako že to není oficiální rom. 🤔

Vaše odpověď

16 + 18 =