Amazfit Bip – Přerušení záznmau GPS

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníAmazfit Bip – Přerušení záznmau GPS
Marian zeptal se před 1 měsícem

Zdravím,
mám dotaz k záznamu aktivity GPS. Při včerejším výšlapu se záznam GPS jakoby zaseknul. Dál přibývaly jen hodiny. Když jsem si toho všimnul, tak jsme aktivitu pozastavil a znovu spustil. Vše se rozběhlo, ušlaá vzdálenost se také přičítala, ale když jsem pak hiodinky synchronizavla s aplikací MiFit, tak vzdálenost i čas baly v pořádku, nicméně mapa končila v místě zaseknutí.
Setkal jste se s tím někdo? A jde s tím něco dělat?
 
Díky

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
zatím jste v této poradně první, kdo hlásí takový problém.
Karel Kilián

Marian odpověděl před 1 měsícem

Zatím se mi to stalo jen 1x, tak uvidím jeslti se to bude opakovat.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
mohlo se jednat o náhodu či nějakou specifickou situaci. Samozřejmě pokud by se problém opakoval, asi bych doporučil reklamaci.
Karel Kilián

Lukáš Svátek odpověděl před 2 týdny

Dobrý den, měl bych prosbu o radu. Mám od 26.9.2018 hodinky Amazfit Bip. Používám je převážně na kole a nyní mám opakovaně problém se záznamem GPS trasy.  Když jsem v pohybu vše je v pořádku ale když zastavím mají se pozastavit „držet v pauze“ a po rozjezdu kola zase automaticky spustit a zapisovat dále trasu a ostatní funkce. Můj problém je ten že při pauze ( jsem na jednom místě) se samy náhodile několikanásobně aktivují a zase samy aktivitu vypínají do pauzy. Potom samozřemě neodpovídají naměřená data a v mapce trasy je vykreslen naprostý chaos v daném místě reálné pauzy (Aplikace Mi Fit má verzi 3.5.9.) Dříve v roce 2018 fungovaly normálně, když jsem zastavil byla pauza a po rozjezdu došlo k automatickému spuštění záznamu GPS. Prosím tedy o radu jestli jsem já třeba omylem něco špatně nepřenastavil na hodinkách nebo aplikaci a nebo jestli to je na reklamaci? Nebo nezabere tovární reset? Zatím jsem ho nedělal, nechci přijít o naměřená data. 
Předem děkuji za info.
Lukáš Svátek
 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 týdny

Dobrý den,
odpovídal jsem zde.
Karel Kilián

Vaše odpověď

13 + 17 =