Amazfit Bip U-"Telefon nedokázal přehrát hudbu"

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Mi Band (Watch)Amazfit Bip U-"Telefon nedokázal přehrát hudbu"
Vít Choutka zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den, mám nové hodinky Amazfit Bip U  a všechno funguje tak jak má kromě přehrávání hudby. Pořád mi to píše „Telefon nedokázal přehrát hudbu“. Docela mi to vadí protože hodinky jsou úplně nové. Telefon (Redmi 7) hudbu přehrává, ale hodinky pořád nic. Mohli by jste mi někdo poradit jak na to. Děkuji

9 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
zkuste kromě párování z aplikace spárovat hodinky s telefonem také přes Bluetooth.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

bobasso odpověděl před 1 měsícem

……. stejný problém, se stejnou hláškou na těchto hodinkách (Amazfit Bip U) má i moje žena. Tato diskuze mě k tomu došťouchla to taky zkusit vyřešit. Na jejím Alcatelu jsem (Android 9) jsem otevřel vestavěného Správce souborů > SD karta > složka Music > v řádku vybrané mp3 písničky jsem vpravo klikl na tři tečky pod sebou > Sdílet > vybráno sdílení přes Bluetooth > motá se motá kolečko a hodinky nenachází, přestože jsou již přes modrozub a app Zepp spárované s telefonem. Problém tedy nevyřešen. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
tak jsem to nemyslel. Myslel jsem spárování hodinek přes Nastavení-Bluetooth. Pak spustit na mobilu přehrávač a zkusit, zda ho můžete z hodinek ovládat.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vít Choutka odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den, spárované přes bluetooth to už mám a pořád nic. Narazil jsem na to, že když něco přehrávám přes např. YouTube, Spotify, a další podobné služby tak to jde, ale když to chci  přehrát hudbu z klasické apk. Mi hudba tak to pořád píše „telefon nedokázal přehrát hudbu“. Koukal jsem i do sekce „nápověda“ – (objeví se pouze když jste online) tak tam je ať povolím čtení oznámení, aby hodinky získaly informace o skladbě. Také tam je ať nějak povolím procesy běžící na pozadí. Je tam i postup jak se k tomu dostat, ale když jdu podle jednotlivých kroků tak to tam stejně není.  Už jsem z toho docela zoufalý. Za odpověď předem děkuji.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
no, pomalu ale jistě to začíná vypadat na nějakou nekompatibilitu mezi hodinkami Amazfit Bip U a nativním přehrávačem Xiaomi.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

bobasso odpověděl před 1 měsícem

…… Zkoušel jsem ještě ženin Alcatel s androidem 9 spárovat s hodinkami Amazfit Bip U klasicky JEN pře modrozub, přestože už byly s mobilem spárovány přes tu aplikaci Zepp a bluetooth v mobilu hodinky opakovaně nenašel, tudíž zda jde ovladat přes hodinky hudební přehrávač v mobilu nezjistím. Možná je problém v rozdílnosti verzí modrozubů v mobilu a hodinkách. Nic jiného mě nenapadá. A hodinky s mobilem se sparují jen díky té podpůrné app Zepp, která tomu napomůže a je určena. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
aha, ono je možné, že si aplikace přepne Bluetooth v těch hodinkách na neviditelný. Ale netuším, zda jde – byť třeba dočasně – zase zapnout na viditelný a pak spárovat přes BT.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Lucka odpověděl před 4 týdny

Zdravim, problem jsem vyresila tak, ze jsem si nainstalovala jiny prehravac hudby a funguje vse jak ma 😊😊😊 zrejme to spatne komunikuje s aplikaci hudby od Xiaomi

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 týdny

Dobrý den,
moc děkuji za Vaší zpětnou vazbu – jistě se bude hodit i ostatním uživatelům, kteří narazí na stejný či podobný problém.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

17 + 12 =

Servis XM.cz