Amazfit GTR 42, plavání

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníAmazfit GTR 42, plavání
Patricie Capponi zeptal se před 2 měsíci

Dobrý den,
chtěla bych vás požádat o radu. Při spuštění aktivity „pool swimming“ mi hodinky ukazují pouze dobu aktivity a celkový čas. Data o uplavané vzdálenosti a čistý čas, kdy byla aktivita konaná a také další náležitosti se nepočítají. V aplikaci to stejné, graf je 0, čistý čas 0. V telefonu mám zaplou GPS i Bluetooth. Zkoušeli jsme i obojí vypnout, také nefunguje. Na hodinkách mám v nastavení této aktivity uloženou délku bazénu i cíl kolik chci uplavat. Co mám udělat pro to, aby to fungovalo jak má? Hodinky jsem zakoupila především kvůli této funkci.
Děkuji a přeji hezký den.

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
předpokládám, že „pool swimming“ bude míněno jako plavání v krytém bazénu, kde se nepoužívá signál GPS.
Pokud se jedná o plavání venku, doporučil bych zkusit sportovní režim Open Water Swimming.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Patricie Capponi odpověděl před 2 měsíci

Ano, přesně tak. Jedná se o vnitřní plavání. Plavu intenzivně hodinu v kuse jeden styl (prsa) a nezapočítá mi to ani jednu délku bazénu. Vím, že GPs a Bluetooth není třeba mít na mobilu zapnuté. Psala jsem to jen, že jsme zkusili obě varianty a stejně to nepočítá. Díky

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
no, při vnitřním plavání by to něco měřit mělo, ale bohužel jsem nikdy neměl možnost vyzkoušet co a jaké výstupy z toho jsou.
Tohle video se sice týká modelu 2 Stratos, nicméně předpokládám, že by to u GTR mělo fungovat stejně. Pokud to chápu správně, tak by se hodinky na začátku měly zeptat ne délku bazénu a pak počítat tempa a vzdálenost.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Patricie Capponi odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
děkuji za informace. Nakonec pomohl Reboot hodinek. 🙂
Přeji hezký den.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
není zač, rádo se stalo. Každopádně moc děkuji za Vaší zpětnou vazbu – jistě se bude hodit i ostatním uživatelům, kteří narazí na stejný či podobný problém.
Přeji hezký den!
Karel Kilián

Vaše odpověď

2 + 7 =

Redmi 9