Amazfit T rex PRO – Notifikace, Baterie, Synchronizace, Spojení

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníAmazfit T rex PRO – Notifikace, Baterie, Synchronizace, Spojení
Jan Effenberk zeptal se před 2 měsíci

Dobrý den. Po dobití baterie nelze spárovat znovu s Apkou Zepp. Chce to reset hodinek ale stejně to nejde. Poraďte co s tím. Amazfity T Rex Pro
Effenberk

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
nejsem si jist, zda rozumím tomu, co se u Vás děje. Hodinky jste běžně používal, jednou jste je dal na nabíječku a ony se nyní odmítají spojit s aplikací? Pokud ano, zkuste vypnout a zapnout Bluetooth na telefonu, případně telefon restartujte.
Čemu ovšem nerozumím, je to, kde se objevuje ten požadavek na reset hodinek….
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jan Effenberk odpověděl před 2 měsíci

Pomohlo uvedení hodinek do továrního nastavení….. Nemůžu to ale dělat po každém dobití hodinek….to postrádá smysl….pokaždé bych přišel o data. O reset hodinek si řekla aplikace Zepp když oznámila že nemá spojení s hodinkami. I když v nalezení zařízení je nalezla, při spárování dělala že je nevidí..😁😁😁.  Effenberk  

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
no, to je hodně divné a jistě to není standardní chování. Opravdu by nedávalo smysl dávat po každém nabíjení hodinky do továru.
Pokud by se problém opakoval, doporučil bych zkusit spárovat hodinky s jiným telefonem. Jestliže by to dělalo i s ním, tak je to problém v hodinkách a doporučil bych reklamaci.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

1 + 2 =