barvy-rozhrani

Vilém zeptal se před 1 měsíc

Zdravím.  Zrovna jsem si pořídil Xiaomi redmi note 13 256gb Po změně tapety domovské obrazovky se mi v telefonu změnily barvy v prostředí aplikací tak, aby to jakože ladilo s tou tapetou. Prošel sem snad všechna nastavení co jsem byl schopný najít a nikde sem nenašel kde by se to dalo vypnout nebo změnit na standardní odstíny černý a šedý, protože nechci mít všechny aplikace hnědé 😀. Našel jsem pouze nastavení barev na klávesnici, ale ta se mi vždycky stejně po čase změní zpátky na \”dynamické\” barvy. Dá se to prosím někde nastavit, nebo si prostě musím dát černobílou tapetu? Díky!

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsíc

Dobrý den,
barva aplikací Google a systémových sekcí se mění dle nastavené tapety domovské obrazovky. Bohužel to nelze změnit, tedy například si zvolit barvu nezávislou na tapetě.
Můžete zkusit postup z našeho článku HyperOS tipy a triky: Jak změnit barevné pozadí aplikací?, ale za výsledek neručím, protože ne u všech uživatelů fungoval.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vilém odpověděl před 1 měsíc

Moc díky za odpověď!
Je to ale strašný práce, ještě když ani není jisté že to bude fungovat, když se to dřív dalo vyřešit jen odškrtnutím kolonky v nastavení 😀. Budu se hold modlit že přijde nějaká aktualizace co umožní to dynamické rozhraní vypnout.
Moc díky za ochotu a hezký víkend!

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsíc

Dobrý den,
ano, ten postup je poměrně komplikovaný. Sám také příliš nechápu, proč Xiaomi v rámci své nadstavby neumožňuje nastavení vlastních barev. Myslím, že by to řada uživatelů ocenila. Každopádně stále platí, že barvu aplikací můžete nejrychleji změnit barvou tapety.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

4 + 7 =

Bezplatná poradna Xiaomi

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!