Call of Duty Mobile – Xiaomi mi9

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: TelefonyCall of Duty Mobile – Xiaomi mi9
Tomáš Faltys zeptal se před 8 měsíci

Při hraní hry Call of Duty Mobile se mi při Battle Royal módu téměř každou hru naprosto sekne hra a musí se vypnout. Tento problém nastával, jak na androidu 9, tak na po aktualizaci na 10. Podobný problém hlásí uživatelé One Plus telefonů. Nevím, zda tento dotaz patří přímo na toto fórum, ale za optání nic nedám. Pár webových stránek hovoří o speciálním nastavení v developer módu. Pokud by měl někdo podobnou zkušenost a řešení, budu velice rád. Problém přetrvává již nějakou dobu a aktualizací her bylo již několik a tento problém neopravili.
 
Děkuji.

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den,
tento problém zatím nikdo další nehlásil, ani jsem ho nikde jinde nezaznamenal, takže bohužel nedokáži poradit. Nicméně pokud to dělá i na telefonech jiných značek, viděl bych to na problém v samotné hře.
Karel Kilián

Jirka odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den, měl jsme podobný problém na Mi 8. Hra se čas od času zasekla, začala problikávat obrazovka a hra se musela restartovat. Problém mi zmizel po přechodu na MIUI 11, od té doby jsem na tento problém nenarazil.  Jirka

Karel Kilián Personál odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den,
čili jak říkám – očividně jde o problém hry, nikoli mobilních telefonů. Už tu máme třetí model, na kterém to dělá neplechu.
Karel Kilián

Tomáš Faltys odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den,
po dlouhém hledání po fórech jsem se dočetl, že dnes (22.11.) by měl vyjít update, který by měl vše fixnout. Jedná se hlavně o telefony s Android 10. Takže se dnes uvidí. Dále bych rád poděkoval za, již uzavřené, vlákno ohledně Google Pay a mizejících nastavení. Jelikož je vlákno uzavřeno, píši poděkování sem.

Karel Kilián Personál odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den,
moc děkujeme za informaci. Myslel jsem si od začátku, že to bude problém v té hře, nikoli v telefonech, neboť na to byla jejich škála moc široká. Tak doufejme, že update uvedené problémy opravdu odstraní.
Karel Kilián

Vaše odpověď

5 + 13 =