Chyba v OS Redmi Note 11

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteChyba v OS Redmi Note 11
nemohouci zeptal se před 3 měsíce

Pokud uživatel použije tlačítko Menu ve spodní části display, uvidí rozpracované aplikace, nastavení, Galerii, čističe – prostě vše, s čím pracoval, neukončil a přestěhoval se dělat něco jiného. Při podržení libovolné takto přerušené aplikace se objeví 3 (až čtyři) ikonky – pro uzamknutí, podrobnostech o aplikaci apod. Na nejnovějších OS MT – všechny stably – se tyto ikonky neobjeví, takže např. uzamčení aplikace se musí dělat jinde. Objeví se pouze a jen Podrobnosti o aplikaci na celém display Jedná se evidentně o chybu OS MT a jde o tyto OS: MIUI V13.0.2.0 (SGKEUXM), MIUI V13.0.3.0 (SGKEUXM) a nejnovější MIUI 13.0.6.0.SGKMIXM (Global). Jde o MTRedmi Note 11 NFC.

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 3 měsíce

Dobrý den,
na Xiaomi 12 s MIUI 14 i Xiaomi 13 s MIUI 14 se mi ikonka pro uzamknutí aplikace, včetně všech dalších ikonek, v paměti zobrazovala.  Pokud se na nějakých telefonech ikony nezobrazují, předpokládal bych spíše, že jde o nějakou chybu. Doporučil bych nahlásit to do Xiaomi přes zpětnou vazbu, aby to v příští aktualizaci opravili.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

10 + 10 =

Xiaomi 13

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!