Chybové hlášení aplikace MIUI Launcher

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiChybové hlášení aplikace MIUI Launcher
Martina Bělašková zeptal se před 7 měsíci

Dobrý den prosím o radu, vlastním mobil Xiaomi redmi, na hlavním displeji se objevil nápis : Aplikace MIUI Launcher pravidel – chybové hlášení, možnosti ZRUŠIT nebo HLÁŠENÍ na nic nereagují nemůžu volat, SMS jde psát po nějakých úpravách jinak nic nefunguje, co s tím, děkuji

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 7 měsíci

Dobrý den,
jedná se o problém s MIUI Launcherem po poslední aktualizaci ze 14, května. Řešení jsou v podstatě dvě:

  1. Až do vydání další aktualizace používat jiný launcher. Můžete ho nainstalovat z počítače přes webový Obchod Google Play.
  2. Odinstalovat aktualizace aplikace MIUI Launcher (Nastavení-Aplikace-Správa aplikací-MIUI Launcher-Odinstalovat aktualizace). Do nastavení byste se v případě nefunkčního launcheru měli dostat přes tlačítko s ozubeným kolečkem, které je vpravo nahoře, když stáhnete oznamovací roletku. Celý postup můžete zhlédnout ve videonávodu, který jsme připravili na https://youtu.be/0nUGZY_VBP0 .

Předpokládáme, že problém vyřeší další aktualizace MIUI Launcheru, nicméně nemáme informaci o tom, kdy ji Xiaomi vydá.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Petr odpověděl před 7 měsíci

Dobrý den,
 
Mám stejný problém, ale i po opakovaném restartu se hláška cca každou vteřinu objevuje a ikony vždy jen probliknout. Telefon je tedy nepoužitelný. Je zatím nějaký workaround, abych mohl alespoň volat nebo posílat SMS?
 
Děkuji,
Petr Hanzlík

Karel Kilián Personál odpověděl před 6 měsíci

Dobrý den,
viz návod o příspěvek výše. Každopádně podle posledních zpráv Xiaomi vydalo aktualizaci MIUI Launcheru, která údajně problém opravuje.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Viktor Ječmínek odpověděl před 4 dny

Dobrý den.  Večer se mi stalo úplně to stejné. Jak jste říkal mělo by to být opravené ale mě se to stalo teprve včera.Ikdyž jsem postupoval podle vašich rad, a dokonce jsem stáhl nejnovější verzi, tak mi ta tabulka naskakuje každou vteřinu. Pomůžete mi nějak?

Karel Kilián Personál odpověděl před 3 dny

Dobrý den,
pokud nepomohla odinstalace aktualizací MIUI Launcheru, pak ještě zkuste odinstalovat aktualizace aplikace Optimalizace.
Jestliže nepomůže ani to, pak se obávám, že to bude zralé na obnovení továrního nastavení.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

18 + 10 =

Servis XM.cz