deaktivace-otisku-prstu-a-pristup-ke-skrytym-aplikacim

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi Notedeaktivace-otisku-prstu-a-pristup-ke-skrytym-aplikacim
Katka S. zeptal se před 2 měsíce

Na Redmi Note 9s jsem musela na chvíli zrušit otisk prstu. Poté jsem se chtěla dostat do svých skrytých aplikací, ale vzhledem k nově nastavenému otisku to po mně chce heslo – to jsem zadala, nicméně mi to píše že \\\\\\\“příliš mnoho neúspěšných pokusů\\\\\\\“. Je nějaká šance se do těchto skrytých aplikací nějak dostat?

3 Odpovědi
Daniel Macho Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den, Katko,
standardně by mělo stačit počkat nějakou dobu, než se zámek zabezpečení znovu odemkne a dovolí vám zadat heslo znovu. Nicméně některé aplikace tento tzv. „timeout“ nemají. Pokud by po uplynutí několika hodin, maximálně jednoho dne, stále nebylo možné heslo zadat, je opravdu možné, že se ke svým skrytým datům již nedostanete. Aplikace totiž může pokusy vyhodnotit jako pokus o cizí vniknutí a je oprávněna data před potenciálním útočníkem takto znehodnotit.
Hezký den,
Daniel

Katka S. odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den Danieli, děkuji za odpověď. Opravdu se již ke skrytým aplikacím dostat nelze, ani po několika dnech. Jen kdyby někdo řešil podobný problém, našla jsem možnost jak toto obejít, a do aplikace se dostanu přes Obchod play, kde najdu požadovanou aplikaci a tam mám tedy možnost \\\\\\\“aktualizovat/otevřít\\\\\\\“ a do aplikace se dá dostat. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
moc děkuji za Vaší zpětnou vazbu – jistě se bude hodit i ostatním uživatelům, kteří narazí na stejný či podobný problém.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

0 + 18 =

Chytré hodinky Amazfit

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!