Dobrý den, můj telefon ( Xiaomi Redmi note 7) bezdůvodně snižuje hlasitost. Když si ji chci zvýšit asi po vteřině mi ji zase sníží na nulu. Ještě k tomu když vůbec nemanipuluju se hlasitostí nebo něčím jiným ( prostě nic nedělám) tak mi tam pořád naskakuje ikonka hlasitosti a že je to na nule. Prosím poraďte mi někdo, děkuji

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteDobrý den, můj telefon ( Xiaomi Redmi note 7) bezdůvodně snižuje hlasitost. Když si ji chci zvýšit asi po vteřině mi ji zase sníží na nulu. Ještě k tomu když vůbec nemanipuluju se hlasitostí nebo něčím jiným ( prostě nic nedělám) tak mi tam pořád naskakuje ikonka hlasitosti a že je to na nule. Prosím poraďte mi někdo, děkuji
Vanda Ospalá zeptal se před 1 měsícem
1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
tipnul bych si na špatný kontakt v tlačítku pro nastavení hlasitosti. Nedostala se do něj voda nebo vlhkost? Nespadl telefon?
Pokud ne, pak můžete vyloučit, že se (ne)jedná o softwarový problém – nejprve proveďte zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Pokud nezmizí a bude se projevovat i po továrním resetu, lze celkem spolehlivě předpokládat, že se jedná o hardwarovou závadu – nejpravděpodobněji v tom tlačítku. S tou doporučuji obrátit se na servis, respektive (je-li telefon v záruční době) uplatnit záruku u prodejce.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

13 + 1 =

Poco F3