domovská stránka – rozložení aplikací z Redmi Note 7 do POCO X3

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi Notedomovská stránka – rozložení aplikací z Redmi Note 7 do POCO X3
Tomáš zeptal se před 1 týdnem

Zkoušel jsem Mi mor, pře google cloud i MI cloud
Vždy se přenesou kontakty, data o všech WIFI atd., ale aplikace se mi nahrají do jednoho místa, odkud je mohu vytáhnout na plochu. Ale rozložení aplikací přes domovskou stránku se mi nedaří. Mi cloud neumožňuje obnovit domovskou stránku ze starého telefonu (fotky jsem nepřenášel kvůli objemu). Přes Mi cloud jsem dříve několikrát klonoval data z Redmi Note 4 do RN5 a také z RN5 do RN7 bez problémů. Zkoušel jsem i POCO X do továrního nastavení, ale výsledek stejný. Děkuji za radu, TP.

9 Odpovědi
Tomáš odpověděl před 1 týdnem

Omlouvám se za překlep  – mělo být Mi Mover

bobasso odpověděl před 1 týdnem

Váš problém je zřejmě ten, že RN7 používá systémový MIUI Launcher a POCO X systémový launcher jiný a to POCO Launcher a každý z nich zobrazuje rozložení app trochu jinak. Pokud chcete mít POCO X stejné rozložení ikon app na ploše, jak v RN7, tak si nainstalujte do POCO X app „MIUI Launcher“ a pak jej dejte jako výchozí. Aby šel nainstalovat, tak u prohlížeče v mobilu, v jeho nastavení, předně  povolte Instalaci z neznámých zdrojů, jinak ho nenainstalujete.
Odkaz na stažení MIUI Launcheru:
https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/
 

Tomáš odpověděl před 1 týdnem

Díky nainstaloval jsem ho z Obchod Play – stejná ikona jako v RN7.
když jsem ale dal v Mi cloudu obnovení ze zálohy, pořád mi to nabízí pouze jedno zařízení – POCO X3. Přitom v seznamu zařízení vidím v jednom cloudu zařízení obě.

bobasso odpověděl před 1 týdnem

…… Pro Tomáš
Ale co jste si tam nainstaloval jako „MIUI Launcher“ z Google Play je napodobenina nikoli originální MIUI Launcher od Xiaomi inc.Na ten originální MIUI Launcher od Xiaomi jsem vám dal odkaz ke stažení. 

bobasso odpověděl před 1 týdnem

Toto tam máte, že?

Tomáš odpověděl před 1 týdnem

Tak to vzdávám, dole se mi objeví klasicky volby POCO Launcher a MIUI Launcher a zároveň. To chce odeslat hlášení o chybách, kterých jsou desítky. Ani když je odešlu, ani když dám zrušit hlášení se to do MIUI Launcheru nepřepne a zůstane to viset na chybách.
Holt musím ty aplky pracně roztahat. Díky za Vaše tipy. TOmáš

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
já si myslím, že se ikony Mi Moverem prostě nepřenesou ani při stejném launcheru. Možná to můžete zkusit napsat jako námět na vylepšení vývojářům – adresa by měla být MIUI-Mimover@xiaomi.com.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Tomáš odpověděl před 1 týdnem

Děkuji za odpověď, ale já to zkoušel i přes Google účet. Po uvedení do továrního nastavení jsem zkoušel přes Mi cloud, což se mi před tím u starších Redmi Note 4, 5 a 7 povedlo na několika exemplářích. Netuším, kde dělám z POCO X3 chybu. Pochybuji, že by to nešlo, to bych to dohledal na fórech.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
podle mne chybu neděláte nikde. Spíš jde o tom, že jakákoli synchronizační aplikace, včetně Googlu, prostě nepovažuje MIUI Launcher a Poco Launcher za tutéž aplikaci. Proto ani neobnoví data z jedné do druhé.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

2 + 0 =

Poco X3 Pro