Funkční jenom 4G připojení

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteFunkční jenom 4G připojení
Michal zeptal se před 2 měsíci

Nefunguje mi jiné připojení než 4G, po každém hovoru, nebo po jakýmkoliv jiným přerušení 4G připojení se telefon nedokáže připojit spět k síti. Musím restartovat tel, nebo zapnout a vypnout letadlový režim a až pak se telefon znovu připojí k 4G síti (pokud samozřejmě je 4G signál). Jinak bez připojení.

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
doporučil bych vyměnit SIM kartu – většina operátorů toto nabízí zdarma.
Pokud to nepomůže, pak v takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Pokud nezmizí a bude se projevovat i po továrním resetu, lze celkem spolehlivě předpokládat, že se jedná o hardwarovou závadu. S tou doporučuji obrátit se na servis, respektive (je-li telefon v záruční době) uplatnit záruku u prodejce.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Michal odpověděl před 2 měsíci

Děkuji, ano vyměnil jsem i SIM, i tovarenske nastaveni jsem provedl, že stejným výsledkem. Takže zůstává reklamace. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
no, podle Vašeho popisu je to buď nějaká dost vážná hardwarová závada na modemu telefonu, nebo se nejedná o zařízení pro český trh.
Pokud jste telefon koupil přes internet a uplynulo méně než 14 dní, doporučil bych zvážit možnost vrátit ho bez uvedení důvodu, na což byste měl v takovém případě právo.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

8 + 20 =

Xiaomi Mi Band 6