Global version xioami redmi note 8 T

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: TelefonyGlobal version xioami redmi note 8 T
Denis zeptal se před 2 měsíci

Dobry den dostane Xioami Redmi note 8t aktulizaci na android 11

2 Odpovědi
bobasso odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den
Xiaomi nesděluje, nevytrubuje do světa, kdy a jaké vydá pro jednotlivé telefony aktualizace. Na toto je bohužel skoupé. Takže když si do Google vyhledávání zadate Redmi Note 8T android 11, tak vám vyleze plno článků na toto téma. Většinou to ale budou jen neověřené dohady a předpoklady. Z „ověřených“ seznamů, které na netu kolují, je RN8T v seznamu mobilů, které již na Android 11 „nedosáhnou“, neobdrží ho.
Ale Xiaomi občas mile překvapuje a neočekávaně vydá aktualizaci i na mobily, u kterých by se to už neočekávalo. Tedy můžete aspoň doufat. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
přesně, jak píše Bobasso, kterému děkuji za rychlou odpověď. Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde. Každopádně budete-li sledovat náš blog, kde každé pondělí publikujeme seznam aktualizovaných telefonů, určitě se o aktualizaci pro tento model včas dozvíte.
Teoreticky by update dostat mohl – přišel s Androidem 9, nyní má Android 10 a ještě jednu aktualizaci by dostat mohl. Avšak na seznamu, který máme k dispozici my, je Redmi Note 8T uveden mezi telefony, jež Android 11 určitě nedostanou.
Tak uvidíme.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

7 + 0 =

Redmi Note 10