hodiny přestaly fungovat
Dobrý den, 8.7. 2024 jsem u vás zakoupila hodinky. Včera, když jsem je dávala nabíjet, se začala odlepovat zadní krytka. Poté, co se nabili na 100 %, se úplně vypnuly a už se nedají zapnout. Zadní krytka odpadává.
Poradíte mi, zda je ještě možné uplatnit reklamaci?
Je na ně ještě záruka?
A jaká jsou vůbec řešení tohoto problému?
Vaše odpověď

