Imilab EC5

Milan zeptal se před 1 rokem

Dobrý deň mám kameru ec5 doteraz bolo všetko ok,ale v poslednej dobe ak kamera zaznamená pohyb a otočí sa za cielom tak skoro vždy sa nevráti na pôvodnú polohu na akú bola nastavená ,niekdy ostane otočená tým smerom ako bol cieľ.Skusal som kalibraciu,odobrali som z apky a pridal naspäť no nič nepomáha. Obchod mi odpovedal že je problém s firmware a že mám počkať na nový.Ma niekto podobný problém? Ďakujem 

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
pokud nepomohlo ani odebrání a přidání kamery do aplikace, pak se obávám, zda nejde spíše o mechanickou závadu. Přeci jen kdyby šlo o chybu firmwaru, jak tvrdí Váš prodejce, projevila by se stejná chyba u všech majitelů této kamery. Což jsme tedy zatím přinejmenším v naší Poradně nezachytili.
Asi bych tedy doporučoval konzultovat tento problém s podporou firmy IMILAB – na stránkách podpory https://www.imilabglobal.com/pages/support-center je vpravo dole chat, kde by Vám měli být schopni sdělit, zda se skutečně jedná o vadný firmware. Osobně si to ale s ohledem na výše uvedená fakta nemyslím.
Zkusil jsem Váš dotaz položit umělé inteligenci s přístupem k internetu. Ta na něj reagovala takto:
Našel jsem několik zdrojů o kameře IMILAB EC5, ale žádný z nich přímo neřešil váš konkrétní problém s tím, že se kamera nevrací na původní polohu po sledování cíle. Informace o tomto typu problému mohou být specifičtější pro vaši situaci a může být obtížné najít online diskusi nebo řešení přesně pro váš případ.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

4 + 13 =

JBL: zvuk, který tě pohltí

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz a skupinu na Facebooku!