Jak zprovoznit wifi volání na Redmi Note 7

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteJak zprovoznit wifi volání na Redmi Note 7
Pavlína Tulisová zeptal se před 4 roky

Dobrý den, chtěla jsem na doporučení operátora, kdy máme špatný mobilní signál na svém mobilu RN7 zprovoznit službu volání přes Wifi, operátor (Vodafone) mi službu povolil, provedla jsem nastavení v telefonu, ale stále nefunguje, nevíte, kde by mohl být problém a jak ho odstranit. Na odkazu jsou screen shoty nastavení, které mám v telefonu pro povolení služby VoWifi, aby bylo zřejmé, jak je telefon nastaven a pak model telefonu. Předem děkuji, Řeším už přes 2 měsíce, ale stále se nedaří problém odstranit a potřebuji telefon pro práci a když není signál, je to problém
https://postimg.cc/gallery/Xnn4RSL

Karel Kilián Personál odpovězeno před 4 roky

Vkládám odpověď od Bobassa, která mi přišla mailem, ale tady se nezobrazila.
Dobrý den. Od konkurence na miuios cézet odkaz jak se na xiaomi telefonech s nadstavbou MIUI dá zprovoznit VoWiFI. Odkaz je bohužel na německé stránky, tak je budete muset protáhnout překladačem. https://www.chinahandys.net/wlan-telefonie-vowifi-bei-xiaomi-smartphones-aktivieren/ Jinak je to pořízeno z tohoto fóra pro Redmi Note 7 https://www.miuios.cz/vowifi-a-jeho-indikace-28437

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 4 roky

Dobrý den,
nastavené to dle mého mínění máte naprosto správně. Stejný postup radili uživateli s Redmi Note 7 i zde. Upřímně nevím, kde jinde může být problém. Napadá mě jen, zda komunikaci neblokuje Wi-Fi router nebo poskytovatel připojení.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

17 + 13 =

Sledujte nás na Telegramu!

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz a skupinu na Facebooku!