Karty Chrome

Stanislav Maxim zeptal se před 2 měsíci

Pekný deň. Chcem sa spýtať na karty Chrome ktorý je aktuálny. Sú zoradené ako štvorčeky nie pod sebou. Tab Groups a grip disable. Mi 9Lite a Redmi 5 Plus. Ďakujem za radu.

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
slovensky sice umím velice dobře, nicméně nerozumím, nač se ptáte. Pokud se Vám karty zobrazují tak, jako na následujícím obrázku, pak je to v pořádku.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

bobasso odpověděl před 2 měsíci

Zda se tázající ptá na toto, zda mít karty ve čtvercích a nebo za sebou, jak v kartotéce, tak na to, jak tato rozložení naatavit, byl tento článek, bohužel dnes již nepoužitelný (viz.aktualizace článku > červené pole)
https://www.svetandroida.cz/aplikace-google-chrome-zobrazeni-karet/
Ano, opravdu to v chrome://flags nefinfuje, když se zmíněná funkce nastaví na Disabled a restartuje se prohlížeč. Ještě si pamatuji a  mám ověřeno, že změna zobrazování karet ve  starších verzích Android prohlížeče Chrome fungovala a toto obhospodařovala v jeho  experimentálním nastavení  funkce „Tab Groups“. V sougasné době tahle funkce z experiment. nastavení již není  a nahradila ji funkce „Tab Grid Layout“, ale nastavením na Disabled u této funkce (viz odkaz na článek) ke změně zobrazení karet nedojde. Stále uvidíte pouze tento styl zobrazení karet. 
 

 
….. a že se o tomto problému změny zobrazení karer nebaví  jen na svět androida dokládá např. tento velmi podrobný článek.
https://www.applerecenze.cz/updated-chcete-zakazat-skupiny-karet-v-chromu-pro-android-zde-je-navod/
 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
aha, moc díky za upřesnění. Tohle jsem tak úplně nesledoval, tak jsem si ani nevšiml, že se vlastně způsob zobrazení nějak změnil.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Stanislav MAXIM odpověděl před 2 měsíci

Ďakujem pekne za odpoveď. Už som v obraze.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
není zač, rádo se stalo. Jsem rád, že se povedlo problém vyřešit a vlákno uzavírám.
Přeji hezký den!
Karel Kilián

Vaše odpověď

18 + 3 =

Xiaomi Mi 11