Kontakty Redmi Note 8 Pro

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteKontakty Redmi Note 8 Pro
Josef zeptal se před 1 měsícem

Redmi Note 8 Pro ,ze starého telefonu jsem přetáhl kontakty do tohoto typu.. Nyní potřebuji dělat úpravu a mazání některých  kontaktů.
To se sice provede, ale po čase se opět objeví smazané kontakty v seznamu. Již jsem to mazal několikrát, ale nic nepomohlo.

11 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
no, zásadní otázka je, kde jsou kontakty vlastně uložené. Zkuste se pod svým účtem přihlásit na https://contacts.google.com/ – jsou zde vidět Vaše kontakty?
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Josef odpověděl před 1 měsícem

Je zde vidět část kontaktů.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
tak pak je to možná příčina – část kontaktů je v telefonu, část na účtu Google, no a když jeden smažete, smaže se buď z telefonu, nebo z účtu Google, zatímco ten druhý tam zůstane.
Asi bych doporučil zadat si všechny kontakty na účet Google – třeba přes to webové rozhraní. Pak je nebudete muset přenášet mezi telefony (bude stačit, když se na novém telefonu přihlásíte svým účtem) a nebudete muset řešit podobné problémy.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Josef odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den, srdečný dík za informace.

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 týdny

Dobrý den,
není zač, rádo se stalo.
Přeji hezký den!
Karel Kilián

Jolana odpověděl před 4 týdny

Dobrý den,
no já mám ten samý problém. Mám stejný telefon a když vlezu do kontaktu ( rozkliknu toho panáčka), tak kontakty vidím 1x. Nahoře si jen zvolím, odkud chci kontakty vytáhnout (účet Google, Telefon). Mám nastavený telefon. U konktatů mám přidanou i fotku.
Když kliknu na ten telefonek a dole přejdu na sekci Kontatky, každý kontakt je zde 2x. Jednou jde upravit ( přejmenovat, změnit číslo, přidat fotku) a podruhé nijak upravit nejde, nenabízí to. Tak ten vždycky smažu. Takto promažu všechny kontakty a nechám si každý uložený jen 1x tak, aby šel kontakt upravit. Navíc kontakty nejdou mazat hromadně, musí se každý zvlášť. Takto to vydrží pár dnů, pak něco proběhne a kontakty jsou zde opět 2x. Když mi někdo volá, telefon upředností ten kontakt bez fotky. Dokonce se mi tam objevují i kontakty, které už nepotřebuji a chci je na dobro smazat. Odkud je telefon bere netuším, měla bych je mít uložené na SIM z předchozího telefonu. Dokonce se mi i nějakým záhadným způsobem změnila vyzváněcí píseň, ale to už jsem si nastavila zpět. Takže nejste jediný, komu to dělá, já mám telefon pár měsíců  doteď jsem nepřišla na to, co s tím. Asi si opravdu dát kontakty na ten účet Google (já je tam uložené nemám)
Krásný den 🙂
 

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 týdny

Dobrý den,
no, pokud mohu doporučit, takt bych viděl řešení v uložení kontaktů na Google. Ono to má i celou řadu dalších výhod.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Josef odpověděl před 4 týdny

Dobrý den, je nějaký postup jak najednou přesunout kontakty z telefonu do google účtu?

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 týdny

Dobrý den,
mělo by to jít v aplikaci Kontakty, když klepnete na tři čárky v levém horním rohu a přejdete do Nastavení. Zde zvolíte Exportovat. Vyberete, odkud chcete kontakty exportovat a uložíte je jako VCF.
Pak na webu https://contacts.google.com/ zvolte Importovat a nahrajte vyexportovaný soubor.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

18 + 9 =

Poco X3