Mi play nedokončí hard reset

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiMi play nedokončí hard reset
Dolores zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den, tel. Redmi model z roku 2023. Po zapomenutém heslu k odemknutí obrazovky, při snaze o hard reset přes boční tlačítka, menu nenabídne Wipe reset. Čím to může být ? Díky

7 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 9 měsíců

Dobrý den,
a co se místo toho zobrazí na obrazovce?
Každopádně provedením obnovení do továrního nastavení tímto způsobem se nutnosti zadat heslo nezbavíte. Telefon ho bude opět požadovat při prvním spuštění. Je to ochrana, která telefon chrání před tím, aby zloději mohli takto jednoduše obejít původního majitele a následně ho uvést do stavu, ve kterém se dá dál používat.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Dolores odpověděl před 9 měsíců

Dobrý den, to jste mě moc nepotěšil. Zobrazí se tam pouze Reboot a Connect with MIAssistant. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 9 měsíců

Dobrý den,
tak to je divné. Vypadá to, jako by byla na telefonu nainstalována jiná než oficiální recovery (konzole pro obnovení).
Ale jak jsem psal: tímto způsobem stejně zabezpečení heslem neobejdete. Bude to vyžadovat přihlášení k účtu Google a možná i k účtu Xiaomi. Jinak Vás to dál nepustí.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

nemohouci odpověděl před 9 měsíců

Řekl bych, že „Reboot…“ a „Connect…“ jsou v pořádku. Zamezeno je pouze spuštění továrního nastavení, aby pokud byl MT odcizen nebo alespoň ztracen, nemohl nikdo nepovolaný provést takové nastavení, které by – mimo jiné – shodilo eventuální nastavení (povolení) hledání přístroje, spojené -zatím – s nemožností výmazu uživatelských dat majitele.

Karel Kilián Personál odpověděl před 9 měsíců

Dobrý den,
Nemohouci, to si opravdu nemyslím, že by hledání přístroje deaktivovalo možnosti Wipe z konzole pro obnovení.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

nemohouci odpověděl před 9 měsíců

After the device is erased, its location won’t be available in Find My Device. Právě tomu se musí zabránit, proto je potřeba před továrním nastavením uvádět PIN.

Karel Kilián Personál odpověděl před 9 měsíců

Dobrý den,
Nemohouci, tohle s tím podle mě vůbec nesouvisí. Ano, po vymazání telefonu pochopitelně už nebude hlásit svou polohu.
Ale neslyšel jsem o tom, že by taková operace deaktivovala možnost Wipe Data v recovery.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

16 + 13 =

Samsung Galaxy Watch6

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz a skupinu na Facebooku!