Mi Tv Stick – Panasonic Tv

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: PříslušenstvíMi Tv Stick – Panasonic Tv
Vašek zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s divným chováním (Mi Tv Stick naběhne, zobrazí aplikace a pak se zase restartuje). Dělo se to, když jsem měl napájení ze zásuvky, tak jsem zkusil napájení přes TV a začalo fungovat. Ale po vypnutí a zase zapnutí to začalo dělat znovu. Tak jsem zkusil jiný adaptér do zásuvky a také nepomohlo, ale dal jsem to opět do TV a zase to začalo fungovat. Ale po zapnutí a vypnutí opět nejde. Zkusil jsem teď vytáhnout ze zásuvky na delší dobu a uvidíme. Může to být napájením nebo něčím takovým? Četl jsem nějaké minulé diskuze. Dělá to na TV Panasonic Viera, fakt je starší. Na LG je to v pořádku.

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
zatím nikdo nic podobného nehlásil. Nicméně pokud se problém projevuje na jedné televizi, zatímco na druhé vše běží, jak má, tak bych viděl příčinu problému v nekompatibilitě s danou televizí.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

18 + 14 =

Xiaomi 12X 5G Dual SIM

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!