Mi video

Vladimír zeptal se před 2 měsíce

Mi video sa stále tvári ako predvolený aplikácia aj keď nieje a kliknem na nejaké video stále spúšťa tu aplikáciu skúšal som už ju zastaviť vymazať data odinštalovať cez aplikáciu disable system a nič zrušil som jej všetky povolenia a stále nič mám telefón redmi note 10 pro

4 Odpovědi
bobasso odpověděl před 2 měsíce

Dobry den.
Ano bohužel to co popisujete je realita, vlastnost RN10Pro, potažmo, zřejmě samotné nadstavby MIUI napříč telefony této značky. Též RN10 Pro vlastním. Mám v mobilu nainstalován VLC player a i když je nastaven jako Výchozí app pro spouštění videa, tak mobil tvrdošijně videa přehrává v systémové app “Mi Video”. Existuje jediná možnost, jak donutit mobil používat váš zvolený přehrávač a né Mi Video, ale je to jak drbaní se pravou rukou za levým uchem. Tuto možnost lze použít pouze, je-li video uloženo v interní paměti telefonu a nikoli na paměťovce. Musíte ke zvolenému videu k přehrátí přistupovat přes systémovou  app Správce souborů > Interní sdílené uložiště. Video označíte (modré zatržítko) dole v liště kliknete na pravou ikonu kolečka s třemi vodorovnými tečkami v něm (Více) > Otevřít v jiné aplikaci > z plejády aplikací k otevření vidaa si  vyberete vámi zvolený přehrávač. 
Jestliže ve Správci souborů překlapnete na SD karta a zvolite ten samý postup u videa uloženého na paměťovce, tak ve “Více” se vám v nabídce položka Otevřít v jiné aplikaci neobjeví. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
moc děkuji Bobassovi za rychlou reakci, ke které nemám, co dodat. Zkusil jsem to na svém telefonu a je to přesně tak, jak uvádí.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vladimír odpověděl před 2 měsíce

 Síce ste ma nepotešili ale ďakujem za odpoveď. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
není zač, rádo se stalo. Bohužel je to tak 🙁
Přeji hezký den!
Karel Kilián

Vaše odpověď

3 + 14 =

Chytré hodinky s podporou 150+ sportovních režimů. 24/7 monitoring zdraví a Bluetooth telefonní hovory

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!