mobily s notifikační diodou

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Telefonymobily s notifikační diodou
Standa zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den ..je to spíš otázka do diskuze , chtěl bych si koupit nový telefon Xiaomi nebo i jinou značku ,ale jsem zvyklý na barevnou notifikační diodu přímo na rámečku …měl by někdo nějaký tip ?

5 Odpovědi
bobasso odpověděl před 1 měsícem

Barevnou notifikační diodu měl kdysi ještě Xiaomi Redmi Note 4 Global, kde si šlo zvolit pro jednotlivá oznámení jiou barvu LED. To byl rok 2016. Ve 2019 jsem si koupil Redmi Note 7 Global. Ten ještě LED  notifikační diodu ještě má, ale už jen pouze bíle svítící a musím ji na mobilu pomalu hledat. Je tak titěrná. Ledku s možností výběru barev d tohoto výrobce dnes už nečekejte a teď je trend notifikační ledky nedávat vůbec od vývojové řady 8. 

Julius odpověděl před 1 měsícem

Redmi 8 PRO má ledku, ale malo k nej pribaliť lupu.:)

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
barevnou LED nemá dnes už žádný telefon Xiaomi. Některé mají bílou, ale poměrně nevýraznou. Spíš bych doporučil hledat telefon s AMOLED displejem, který může zobrazovat notifikace formou Always on Display.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Standa odpověděl před 1 měsícem

Pro bobasso….právě , xiaomi redmi note 4 mám ,zatím slouží ,ale nebude to navěky …proto hledám výhledově to samé jak velikostí tak i s diodou …ale díky za tipy

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
bohužel je to tak, že Xiaomi zcela ustoupilo z barevných LED. Upřímně moc nechápu proč – byla to celkem příjemná vychytávka.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

8 + 15 =

Xiaomi Mi Band 5