Nefunkční NFC platba

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiNefunkční NFC platba
Matěj Kubiš zeptal se před 2 měsíci

Dobrý den,  mel bych dotaz k Google Pay na mobilu Xiaomi 8T. Jedná se o mobil otce s kterým do teď normálně platil, ale dnes v nákupním centru mu to platbu zamítnulo, a nešla provést. V google pay to píše že mobil nesplňuje požadavky na zabezpečení, přitom s ním den zpět platit normálně a nic přes noc neměnil. V obchodě play je certifikace platná, a software není nijak upravovaný. Děkuji za odpověď.

2 Odpovědi
David odpověděl před 2 měsíci

Přesně toto se mi před cca měsícem stalo u mého Redmi 8 note pro. Žádné změny jsem nedělal. S mobilem rok zpět pravidelně platil a pak toto. No, po pár pokusech o znovu vložení platební karty se to samo opravilo a pak už byl klid. Toto bude nějaký error na straně Google. A to samozřejmě nikdo nepřizná, jen to v tichosti opravi. Tak snad se to rychlé vyřeší i u Vás

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
děkuji Davidovi za rychlou reakci. Zkuste v Google Pay odebrat a přidat kartu, zda to nezabere. Pokud ne, pak bych asi doporučil obnovení do továrního nastavení.
Jinak také pozor na zahraniční karty (např. Revolut) – někteří obchodníci je neakceptují. Ale to asi nebude tento případ.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

16 + 9 =