nefunkční účet ZEPP

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Mi Band (Watch)nefunkční účet ZEPP
Jan Kucera zeptal se před 2 týdny

Dobrý den,
dcera má náramek Amazfit band 5 a v telefonu aplikaci ZEPP. Do nedávna vše fungovalo, ale dnes při pokusu otevřít aplikaci  v telefonu byl měla náramek odpojený a aplikace vyžadovala heslo. Protože se nám nepovedlo znovu přihlásit, dali jsme heslo resetovat. Přes link který přišel do mailu jsme nastavili nové heslo. Aplikace přestala hlásit chybu (heslo je teď zjevně správné), ale píše že účet je aktuálně pozastaven protože potřebuje aktualizovat osobní informace a pro zrušení pozastavení máme pokračovat podle pokynů níže. Níže je pouze tlačítko „odhlásit“ které nás vrátí zpátky a tlačítko „Zrušení pozastavení účtu“, které nás přesměruje na prázdou stránku, která občas šedě napíše že zde zatím není žádný obsah, někdy že stránka není k dispozici. Po chvíli už nejde ani se přihlásit ani znovu resetovat heslo (chybová hláška je prostě Nejde odeslat – nic víc.). Aktuálně s aplikací nejde udělat vůbec nic. Nevím jestli se s účtem dá něco udělat přes web z počítače, nic jsem nenašel. Nějaký nápad? Bohužel chybové hlášky z aplikace jsou nic neříkající…
Díky za radu a zdravím
Jan kučera

4 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
neměla dcera takzvaný dětský účet? Tj. takový, který jste musel potvrdit jako rodič? Pokud ano, zkuste v e-mailech dohledat zprávu s odkazem, kterým jste její účet potvrzoval. Teoreticky by to mohlo pomoc k obnovení účtu.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jan Kučera odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
je to dětský účet, ale tu zprávu už bohužel nemám, nenapadlo mě že by se měla schovávat, podobné linky většinou platí omezenou dobu a pokud je potřeba, přijde link nový. Tady to bohužel vypadá že účet jde spravovat pouze z té aplikace, do které se nedá přihlásit… Vite o nějaké možnosti jak ten účet spravovat přímo z webu ?
Díky moc, Jan Kučera

Jan Kučera odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
tak nakonec se povedlo, vypadá to že ta stránka používá nějaké trackery, které jsou na blacklistu, z nechráněné sítě to zafungovalo. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
v tom případě jsem rád, že se povedlo problém vyřešit a vlákno uzavírám.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

1 + 17 =