Nestabilní redmi 9

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiNestabilní redmi 9
Petr zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den,
mám telefon Redmi 9. Do teď fungovalo vše správně, tak jsem žádné “body návratu” nevytvářel. Nicméně před časem došlo k aktualizaci na MIUI 13.0.1. a začalo peklo. Každý den se mi telefon sekne minimálně dvakrát. Musím jej tlačítkem vypnout a zapnout, aby se vzpamatoval. Do továrního nastavení jej dávat nechci – mám tam důležité soubory, o které nechci přijít. Není nějaká možnost, jak problém vyřešit, abych u toho neztratil svá data? Nějaká oprava aktualizace, nebo něco takového? Opravdu teď pociťuji, že čím “lepší” aktualizace, tím větší peklo udělá. Děkuji za radu 

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
pokud problémy, které uvádíte, nastaly po aktualizaci, pak při ní patrně došlo k nějaké chybě. v takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

7 + 18 =

Samsung Galaxy S23

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!