notifikace Xiaomi a Honor

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redminotifikace Xiaomi a Honor
Kristýna Musilová zeptal se před 1 měsícem

Prosím o radu, asi půl roku mám chytré hodinky Honor MagicWatch 2 42mm (mobil mám dlouho Xiaomi redmi 4A) a notifikace fungovaly jak měly. Pak se mi sekal mobil, tak jsem pomazala data, pohrabala jsem se v nastavení a teď mi notifikace fungují tak na 50% a já nevím proč. Kontrolovala jsem veškeré povolení s aplikací Zdraví od Huawei i jsem zrušila v nastavení mobilu něco jako šetření baterie, notifilace se aspoň trochu rozjely, ale stále nechodí všechny notifilace. Chtěla jsem mobil hodit do původního nastavení, což nejde, ikdyž znám od Xiaomi svoje heslo k účtu, které jsem teda musela změnit. Takže mi už nejde ani tovární nastavení mobilu (které jsem chtěla jen kvůli notifikacím s hodinkami) a hlavně ty notifikace mě štvou, že fungují 50 na 50 a já už nevím proč a co mám dělat, prosím o radu, jsem zoufalá.
 
Pomůže dát hodinky do továrního nastavení? To by se mi asi zase smazala má veškerá aktivita, co? Docela se mi líbí vidět 300 uběhnutých kilometrů 🙁 a hlavně nevím, jestli by to vůbec zabralo a nechci to zkoušet jen tak.
 
Děkuji

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
jak to má Honor s ukládáním aktivit nevím – náramky a hodinky Xioami/Amazfit to ukládají do cloudu, čili je můžete obnovovat do továrního nastavení dle libosti a o nic nepřijdete.
První zkuste nastavit tu aplikaci Zdraví od Huawei dle našeho návodu co udělat, aby systém neukončoval aplikace?
Jestliže to nepomůže, zkuste

  1. Odpárovat hodinky.
  2. Odinstalovat aplikaci Zdraví od Huawei.
  3. Uvést hodinky do továrního nastavení.
  4. Znovu nainstalovat aplikaci Zdraví od Huawei a povolit všechna oprávnění, která bude požadovat.
  5. Spárovat hodinky s aplikací.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

14 + 18 =

Roborock S5 Max