POCO F2 PRO HOVORY

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: TelefonyPOCO F2 PRO HOVORY
MC61 zeptal se před 2 měsíci

Dobrý den manželka si pořídila Xiaomi Redmi Note 10 Pro a přijímá hovory pomocí zelené ikony a odmítá pomocí červené ikony. Já príjímám posunem nahoru a odmítám posunem dolů. Nešlo by to co má manželka nastavit i na mém POCO F2 PRO

4 Odpovědi
bobasso odpověděl před 2 měsíci

…… pro MC61
Redmi Note 10Pro i Poco F2 Pro mají shodně nainstalované systémové aplikace app Kontakty a app Telefon od Google. Tedy by se měly shodně chovat. ALE. Často jsem si na svém RN4, RN7 a nyní na Redmi Note 10 Pro měním Témata a vím, že někteří vývojáři témat dovedou téma celé překopat, upravit a přidat do nej  plno fičur navíc, která ta dvě defautní systémová témata „Klasicky“ a „Nekonečno“ nemají.  Navíc v nastavení Témat lze témata přizpůsobovat, upravovat. Například lze z jiných témat do toho stávajícího, nainstalovaného v telefonu vetknout třeba jiné prostředí telefonu, ikon, stavového řádku atd. 

Tím vším chci jen říci, že je možné, že v telefonu máte nainstalované jiné témata, než ta dvě systémová a to téma je nějak upraveno a vaše paní v RN10 Pro používá jedno ze systémových témat. Rozdíl pak je v tom, že vaše prostředí telefonu se při přijmu a ukončování hovoru chová jinak než na telefonu vaší paní. 
 
 
 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
moc děkuji Bobassovi za rychlou reakci. Myslím, že je to jedna z možností. Další je, že někdo z vás má na hovory jinou aplikaci Telefon. Ta výchozí od Googlu určitě vypadá na všech telefonech stejně.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

MC61 odpověděl před 2 měsíci

Tak jsme přišli na to, že se oba telefony chovají stejně. Při zapnutém telefonu zelená a červená ikona. Při uspaném telefonu posun nahoru a dolů. Takže kosmetická záležitost výrobců (neopodstatněná) netřeba řešit
Děkuji za reakce

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
jsem rád, že se povedlo problém vyřešit a vlákno uzavírám.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

13 + 11 =

Redmi Note 10 Pro