POCO M3 zvuk reklam

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: TelefonyPOCO M3 zvuk reklam
René Šlechta zeptal se před 3 týdny

Dobrý den, před pár dny jsem zakoupil mobil Xiaomi Poco M3.  U předchozího mobilu, když jsem vypnul zvuky médií, tak to tak u všeho bylo. Ale u tohoto mobilu se stává u některých reklam ve hrách, že se reklamy spustí i se zvukem na max, který nejde ničím vypnou. Ač vypnu úplně všechny zvuky, nebo nastavím profil nerušit, některé reklamy toto obejdou a řvou jak na lesy. Neví někdo jak pomoct? Je ještě někde nějaké skryté jiné nastavení? Děkuji předem.

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 3 týdny

Dobrý den,
ano, bohužel ty reklamy posílají zvuk přes jiný zvukový kanál. To znamená, když snižujete zvuk, musíte klepnout na tři tečky v tom panelu pro nastavení hlasitosti a snížit hlasitost všech kanálů.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

René Šlechta odpověděl před 2 týdny

Děkuji za odpověď. Ale bohužel, kdyby to bylo tak jednoduché, vůbec sem ten problém nepíšu. Na oněch třech tečkách mám vypnuté vše, co jde vypnout. Jen u budíku zůstává dole pár miimetrů modrého sloupečku a nejde budík úplně vypnout. Reklamy nereagují ani na ikonu vypnutí zvuku, která se v rohu reklamy objeví. Jestli jsem správně pochopil, budíky nejde úplně vyřadit, což mi připadá dost divné. U všech mobilů, které jsem dřív měl, šly budíky vypnout úplně tak, že jen vibrovaly. Proto se ptám i na to, jestli není (pro mě) někde ukryto takové ovládání budíku, které by ho vyplo úplně. Ve volbě „nerušit“ je napsané vše kromě budíků. I když mám nastaveno „nerušit“, budík se spustí relativně potichu, ale reklama řve na maximum. 🙁
René Šlechta

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 týdny

Dobrý den,
tak v tom případě je něco špatně v nastavení zvuku v MIUI. Zkuste poslat zpětnou vazbu přímo do Xiaomi – možná se tam na problém podívají a vyřeší ho.
Mělo by to fungovat takto:

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Sjeďte úplně dolů a tam je položka Služby a zpětná vazba – klepněte na ni.
  3. Pomocí přepínače označte věc jako Problém.
  4. Popište (asi nejlépe anglicky), v čem je problém.
  5. V sekci Vyberte položky zvolte štítky, které definují podstatu problému.
  6. Zadejte své telefonní číslo nebo (raději) e-mail.
  7. Klepněte na tlačítko Odeslat.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Zdenek Cupr odpověděl před 4 dny

Mam na ten samej telefon a naprosto stejnej problem. Zvuk v NEKTERYCH reklamach se neda nijak vypnout. Je to hodne neprijemny. Hlavne kdyz to zbudi maliho nebo v praci.

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 dny

Dobrý den,
jak jsem psal výše – asi jediná možnost je nahlásit to jako chybu vývojářům.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

0 + 14 =

Poco X3