Poco X3 – Export kontaktov na sim kartu

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: TelefonyPoco X3 – Export kontaktov na sim kartu
Jozef zeptal se před 5 dny

Ako resp.dajú sa ukladať v poco x3 kontakty, sms na sim kartu? Nikde som to nenašiel. Ukladať sa dajú iba na účet gmail alebo mi-konto.

2 Odpovědi
bobasso odpověděl před 5 dny

Dobrý den. 
Mohu vás pouze navést, ale je to bez záruky, jelikož můj Redmi Note 7 má ještě systémovou app Zprávy přímo s dílny Xiaomi, kdežto founy od vývojové řady 8 a výše ( Xiaomi, Redmi, POCO) pro globální a evropské trhy mají systémovou aplikaci Zpráv od Google. A tu se to zřejmě bude lišit.
Takže na mém RN7 s A10 a MIUI 12 je to takto: Nastavení > Aplikace > Nastavení systémových aplikací > Zprávy > DALŠÍ NASTAVENÍ(šedě) > Další nastavení > SYSTÉM (šedě) > Uložiště SIM karty > Textové zprávy na SIM kartě > SIM1 /  SIM2
Ale vzhledem k tomu, že kapacita SIM karty je pro dnešní účely nedostatečná, tak se již upouští od možnosti ukládat telefonní kontakty na SIM, protože na ni uložíte pouze to číslo a jméno kontaktu a ještě s omezeným počtem znaků, kde diakritika možnost délky názvu kontaktu ješte zkrátí. A stejně mi příjde nepraktické ukládat SMS zprávy na SIM, ale každý to vidí jinak a má jiné potřeby využití founu. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 5 dny

Dobrý den,
souhlasím s tím, co napsal Bobasso – ukládat kontakty na SIM je nejen nepraktické, ale má i mnoho omezení.
Proto výrobci od této možnosti upouštějí a ve většině dnešních telefonů už možnost uložit kontakty na SIM nenajdete. To je i případ Poco X3 a vlastně všech současných telefonů.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

16 + 7 =

Xiaomi Mi Band 5