poco-x3-nfc

Marie zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den, mám Poco X3 NFC 128Gb a posledních pár dní se mi sám od sebe vypíná. Je to čím dál častější, prosím o radu co s tím, začínám mít strach, že ho jednou nezapnu. Nejdříve šel špatně odemknout otiskem prstu, pak se začal vypínat. Otisk jsem smazala, ale vypíná se pořád. Když ho zapnu, chce po mně PIN a vše je ok. Pak ho zamknu, položím, a když ho chci třeba po hodině (teď už jsou intervaly kratší) odemknout tak nic. Opět ho musím zapnout. Moc děkuji za odpověď, Marie

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
to rozhodně není v pořádku a je poměrně pravděpodobné, že se jedná o hardwarový problém. V takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalila z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Pokud nezmizí a bude se projevovat i po továrním resetu, lze celkem spolehlivě předpokládat, že se jedná o hardwarovou závadu. S tou doporučuji obrátit se na servis, respektive (je-li telefon v záruční době) uplatnit záruku u prodejce.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

8 + 3 =

Xiaomi Mi 11