Poco X3 problém s jasem

Xiaomi poradnaPoco X3 problém s jasem
Martin zeptal se před 1 týdnem

Dobrý den,
telefon se sám přepíná „jakoby“ do čtecího režimu, ale o klasický čtecí režim nejde, ten je výraznější. Obrazovka ztratí barvy a zvláštně zežloutne. Po znovu zapnutí tlačítka power se živost barev zase obnoví, jakmile ovšem kliknu do prohlížeče, situace se opět opakuje a displej rázem ztratí barevnost. Prosím o radu. Díky.

6 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
v takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Pokud nezmizí a bude se projevovat i po továrním resetu, lze celkem spolehlivě předpokládat, že se jedná o hardwarovou závadu. S tou doporučuji obrátit se na servis, respektive (je-li telefon v záruční době) uplatnit záruku u prodejce.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vojta odpověděl před 6 dny

Mám stejný problém, Martine, pomohlo tovární nastavení ?

Vojta odpověděl před 6 dny

Tak jsem trochu analyzoval…dělalo mi to jen v prohlížeči…Google Chrome…takže ten šel pryč a mám mozilu a zatím se problém neprojevil. Tak uvidíme dále.

Karel Kilián Personál odpověděl před 6 dny

Dobrý den,
moc díky za info. Zatím nikdo další tento problém nehlásil, takže těžko říci, čím to je. Na jiných modelech Xiaomi se podle všeho neprojevuje.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Martin odpověděl před 1 dnem

Tento problém jsem měl také,zpusobovala to nová verze Chrome že 17.11,doporucuji odinstalovat a používat předchozí verzi, zároveň ignorovat upozornění na novou aktualizaci a máte klid. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 21 hodinami

Dobrý den,
je tedy pravděpodobné, že se jednalo o nějakou chybu v aplikaci Google Chrome, která nemá ze strany uživatele řešení.
Snad to opraví nějaká příští verze Chrome.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

16 + 19 =

Redmi 9