Poloha telefonu

Miroslav zeptal se před 5 dny

Dobrý den,ztratil jsem telefon, našli ho nepřizpůsobiví občané, ze začátku mi ukazoval polohu celkem přesně i s ubývající baterií jak se zkoušeli do něj dostat, teď ale postupně ubývá baterie na něm ale polohu mi to píše že byl zapnutý před měsícem,tak nevím když ho někdo teď zkusí odemknout proč mi to teď neukáže aktuální polohu, nevite někdo čím to může být? Díky

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 5 dny

Dobrý den,
předpokládám, že telefon vypnuli a pravděpodobně se pokusili uvést ho do továrního nastavení.
To, že web uvádí poslední dostupnost před měsícem, bude spíš chyba.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Miroslav odpověděl před 5 dny

Dobrý večer,děkuji za odpověd a ještě bych se zeptal, telefon lze uvést do tovarního nastavení když ho nemužou odemknout?

Karel Kilián Personál odpověděl před 5 dny

Dobrý den,
lze to přes konzoli pro obnovení.
Nicméně: pokud před obnovou do továru telefon neodemkli a neodstranili účet Google, případně účet Xiaomi, bude se telefon po obnovení do továrního nastavení dožadovat zadání tohoto účtu. Pokud ho uživatel nezadá (což nezadá, když nezná e-mail a heslo), talk se mu nepovede telefon nastavit.
BTW: pokud máte k telefonu doklady o koupi, doporučuji nahlásit to jako policii. Přes operátory je pak možné zablokovat telefonu přístup do všech sítí. Čili i kdyby se zlodějům nakrásně povedlo překonat tu ochranu, tak si z toho telefonu nezavolají, nepošlou SMS nepřipojí se na internet.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Miroslav odpověděl před 4 dny

Dobrý den,moc děkuji za odpověd.

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 dny

Dobrý den,
není zač, rádo se stalo.
Přeji hezký den!
Karel Kilián

Vaše odpověď

19 + 0 =

Redmi 9