Přeskakování bluetooth sluchátek

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NotePřeskakování bluetooth sluchátek
Martina Kubálková zeptal se před 2 týdny

Dobrý den,
prosím o radu ohledně telefonu a bluetooth sluchátek. Vlastním telefon Xiaomi redmi note 6 pro, který nezvládá připojení jakéhokoliv bluetooth zařízení, největší problém ale je s připojením bluetooth sluchátek. Hudba přeskakuje v podstatě pořád, kdykoliv jsem venku, zintenzivní se při běhání, ale divné mi je to, že když jedu v MHD, tak nepřeskakuji. Už jsem telefon dala jednou s tímto problémem reklamovat, byla vyměněna základní deska, ale problém to nevyřešilo a bohužel mi vypršela záruka na telefon. Sluchátkama to není, protože mi toto dělají všechna sluchátka, která jsem zkusila spárovat a s jiným zařízením nemají problém. Nevíte co bych mohla ještě udělat, aby se dala hudba poslouchat? Zkoušela jsem telefon dát ven z obalu, nosím ho v kapse bez dalších věcí a vyzkoušela v podstatě všechny ,,babské“ rady, co jsou na internetu dostupné, ale nic nepomohlo. 

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 týdny

Dobrý den,
no, obávám se dle popisu, že to je opravdu hardwarový problém telefonu. Tady není moc co zkoušet – Bluetooth připojení sluchátek a reproduktorů je koncipované tak, aby nevyžadovalo ze strany uživatele žádné nastavování. Čili ani není co nastavovat a zkoušet.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jakub odpověděl před 2 týdny

No někdo už to tady řešil a stačilo změnit bluetooth kodek. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 týdny

Dobrý den,
no, tam bylo divné, že ten člověk změnil kodek a pak se vrátil na ten původní…. …a ono to fungovalo. To mi přijde divné.
Navíc tady to dělá na několika telefonech.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

17 + 5 =