Převod dat z Mi fit do Zepp

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníPřevod dat z Mi fit do Zepp
Monika . zeptal se před 2 měsíci

Dobrý den, měla jsem náramek my band 4 a aplikaci Mi fit. Nyní jsem si pořídila hodinky Amazfit GTS 2. Ty se mi ale nepodařilo spárovat s Mi fit a tak jsem vytvořila novou registraci v apce Zepp. V té mi ale nejde spárovat váha Scala, kterou mám sparovanou s Mi fit. Je možné nějak přenést data (jak z váhy, tak sport z My bandu 4) z Mi fit do Zepp? (Kdosi kdesi radil přihlásit se v obou aplikacích pod stejným přihlášením, ale nepodařilo se mi zjistit přihlašovací údaje do Mi fitu, neboť si je už nepamatuji)

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
bohužel Vás zklamu – hodinky Amazfit dělá jiný výrobce než náramek Mi Band. Každý produkt má proto svou aplikaci.
Bohužel se v obou případech jedná o uzavřenou platformu, ze které nelze dostat data a přenést je někam jinam.
S tou váhou ale toto několik lidí psalo, že když se přihlásili do Amazfitu stejným účtem, jako na Mi Fitu, tak se jim data z váhy přenesla.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Monika odpověděl před 2 měsíci

Děkuji za odpověď. Po včerejších pokusech mohu napsat info, že se mi podařilo zjistit přihlášení na Mi fit a tak jsem stejné údaje zadala do Zeppu a přenesla se mi jak váha, tak i všechna data (spánek, sport…). Tak snad tato informace někomu pomůže. Hezký den. Monika H.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
tak to jsou pro mne novinky. O té váze jsem slyšel, ale o aktivitách a spánku ne. Tak to jsou skvělé zprávy!! Každopádně moc děkuji za Vaší zpětnou vazbu – jistě se bude hodit i ostatním uživatelům, kteří narazí na stejný či podobný problém.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

3 + 10 =

Xiaomi Mi 11