příjem hovoru

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Mipříjem hovoru
Jitka zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den, v případě, že mi někdo volá a současně jsem např. na internetu, tak mi můj mobil (Xiaomi Mi A3) vyzvání, ale nikde nevidím, kdo mi telefonuje, hovor nelze přijmout. Až po více pokusech jsem zjistila variantu, že je nutné stáhnout lištu, kde mám v bílém obdélníku informaci o volajícím a červenou ikonu odmítnout a zelenou ikonu přijmout. Ikona přijmout mi však nefunguje, je nutné najet na jméno volajícího a pak se až objeví klasické oznámení hovoru přes celou obrazovku s tlačítkem přijetí. Je nějaké řešení, jak příjem hovoru při současném používání internetu ulehčit ? 
 

2 Odpovědi
Jitka odpověděl před 1 měsícem

K dotazu musím ještě doplnit, že stejné zobrazení je i při zamknutém displeji. Musím nejprve obrazovku odemknout a pak až lze najet na vrchní lištu a hovor přijmout. Toto telefon nedělal, až s odstupem času. Hovor nemám znázorněn na celé obrazovce nikdy (ani při zamčené obrazovce, ani při používání mobilu – internetu.).

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
pokud s telefonem pracujete, je příchozá hovor oznamován jen malým oznámením, aby nerušil v tom, co právě děláte.
Pokud je ale telefon zamknutý, měl by hovor oznamovat přes celou obrazovku.
V tomto případě bych tedy jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Karel Kilián

Vaše odpověď

2 + 13 =

Roborock S5 Max