problemu-s-odemcenim-telefonu

Xiaomi poradnaproblemu-s-odemcenim-telefonu
Dušek Kamil zeptal se před 2 měsíci

Zdravím, Mám problém s odemykáním telefonu (POCO X3 NFC), Nemám nastavený otisk prstu ani pin ani znak, ale přesto když chci odemknout telefon tak to jednou trvá 1min, jednou se odemkne hned, pak když ho chci odemknout znova zase to trvá třeba 45 vteřin. Telefon mám necelé 4 měsíce, už jsem udělal tovární nastavení telefonu, zkusil jinou SIM kartu, zkoušel bez i s paměťovou kartou, je to pořád stejné… Telefon mi nespadl, nenamokl. Děkuji za jakoukoliv radu/informaci.

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
no, s ohledem na skutečnost, že další majitelé tohoto telefonu podobné problémy nehlásí, se bude jednat o problém konkrétního kusu.
Může to dělat nějaká aplikace, která zatěžuje procesor na pozadí a zpomaluje proces odemykání. To můžete ověřit tak, že uvedete telefon do továrního nastavení a nebudete ho obnovovat ze zálohy, ani do něj instalovat nějaké programy.
Pokud se bude zadrhávat i poté, pak může jít o hardwarový problém. S tím doporučuji obrátit se na servis, respektive (je-li telefon v záruční době) uplatnit záruku u prodejce.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

7 + 7 =