Program "Hudba" nezobrazila písně ve složce přehrávače

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníProgram "Hudba" nezobrazila písně ve složce přehrávače
Pavel zeptal se před 8 měsíci

Dobrý den, do telefonu jsem si nahrál pomocí USB kabelu složku obsahující písničky od jedné kapely. Poté jsem restartoval nejprve aplikaci („Hudba“), když se písně nezobrazily ve složce přehrávače „Hudba“, tak jsem restartoval celý telefon ale i pak se písně ve složce přes aplikaci „Hudba“ (defaultní aplikace) nezobrazuje, zvláštní však je že v seznamu skladem či seznamu podle interpreta se jednotlivé písně nacházejí a jdou normálně přehrávat i ve „Správci souboru“ (defaultní aplikace) se zobrazují ale ve složce hudebního přehrávače ne.
Mám v té samé složce na hudbu kde se nachází tato složka i jiné složky s jinými interprety a ty se mi zobrazují všechny v hudební aplikaci v pořádku.
Písničky jsem překontrolovával ve vlastnostech a všechny obsahují vše co mají (nadpis podle jména písně, název interpreta, album, žánr) neobsahují licenční zakódování či jiné údaje o původu vydavatele a jsou ve formátu „mp3″Také jsem zkontroloval „zobrazení složek k zobrazení“ a všechny jsou povolené k zobrazení.

Nevíte někdo co může způsobovat to, že se mi tyto písničky nezobrazují ve složce hudebního přehrávače, tím mám na mysli řazení podle složek?

Jedná se o telefon „Xiaomi Redmi 4 Pro/Prime“ s verzí Androidu 6.0.1 s verzí MIUI Global 10.2.2, Vnitřní paměť: Celkem:32GB, Dostupné:12,3GB 
Verze systémové aplikace „Hudba“ je:4.06.10i

Předem Vám moc děkuji za odpověď a přeji mnoho vyřešených problémů.

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den,
no, s ohledem na to, že jiné skladby, jak sám píšete, přehrávač vidí a přehrává bez potíží, bych viděl problém v těch souborech. Těžko říci, co konkrétního může přehrávači vadit. Možná je zkuste nějakým konvertorem převést třeba na WAV a pak do MP3.
Karel Kilián

Vaše odpověď

3 + 9 =