redmi 9 nahrávání hovoru

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmiredmi 9 nahrávání hovoru
Libuše zeptal se před 2 měsíci

Dobrý den, zakoupila jsem si telefon Xiaomi Redmi 9, bohužel žádná aplikace pro nahrávání hovorů mi nefunguje, ani u Call Recorder – Cube ACR nejde slyšet druhou stranu. Ráda bych se zeptala, v jakých telefonech se nahrávání ještě objevuje (měla jsem Redmi 4a), klidně bych zakoupila starší model, tento jsem koupila hlavně pro možnost dvou sim. Děkuji za radu. 

2 Odpovědi
bobasso odpověděl před 2 měsíci

Doobrý den. 
Můj Redmi Note 7 měl ještě systémové aplikace „Kontakty a volání“ a „Telefon“ od samotného Xiaomi a tam nahrávání hovoru bylo přímo v nabídce u probíhajícího hovoru. Od vývojové řady 8 a výš jsou u telefonů  tyto zmíněné app vyměněny výrobcem  Xiaomi za aplikace od Google, které nahrávání hovoru nepodporují, neumí. Redmi Note 7 je taky duál SIM.
Jinak tu v „Tipy a triky“ je návod jak zprovoznit nahrávání hovorů na telefonech Xiaomi (Redmi, Poco), které mají již app Kontakty a app Telefon od Google. Je k tomu použita vámi zmíněná aplikace. Vyzkoušejte projít i tento návod. Třeba se doberete toho, aby vás protistrana slyšela.
https://xm.cz/blog/miui-12-tipy-a-triky-jak-na-nahravani-telefonnich-hovoru/
 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
děkuji Bobassovi za rychlou reakci. Souhlasím se vším, co napsal – zkuste tu aplikaci Cube ACR nastavit dle našeho návodu.
Jinak nahrávání hovorů mají telefony Xiaomi, které NEmají aplikace Telefon, Zprávy a Kontakty od Googlu, ale od Xiaomi.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

12 + 7 =

Redmi 9