Redmi Note 10 pro – po aktualizaci se telefon zamrzne, Verze 13.0.9

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteRedmi Note 10 pro – po aktualizaci se telefon zamrzne, Verze 13.0.9
Hanka zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den,
asi před měsícem jsem aktualizovala telefon, jelikož se to po mě klasicky vyžadovalo a od té doby jsem musela xx restartovat telefon. Telefon zamrzne občas to napíše hlášku že systém nereaguje, případně apka ale ve většine případů telefon zamrzne a ani po pár minutách nereaguje. Tudíž musím resetovat, jenže ani to občas nejde a tak musím zvolit nejkrutejší variantu a to dlouze stisknout obě tlačítka na boku a dát nějaky hard restart. Prosím o radu co s tím, telefon je v záruce ale nevím zda mi tam pomůžou. Lze zpátky telefon nahodit do aktualizace předtím? 

1 Odpovědi
Daniel Macho Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den, Hanko,
 
Zdá se, že aktualizace neproběhla zcela tak jak by měla. To se už občas stává. V první řadě bych vyzkoušel telefon obnovit do továrního nastavení. Pokud je to možné, zálohujte si svá data a poté běžte do Nastavení > Další nastavení > Záloha a obnovení > Smazat všechna data (tovární nastavení) > Všechny soubory v telefonu, poté dvakrát za sebou po odpočtu potvrdíte atd… Dále už vás to provede samo.
 
Důležité je jedno! Než obnovení provedete, ujistěte se, že znáte své přístupy do Google účtu, který je v telefonu přihlášen. Pokud si heslo nepamatujete a nejste schopna ho nijak zjistit, nejprve před obnovením odstraňte účet Google z telefonu v Nastavení > Uživatelské účty.
Po obnovení je totiž jinak vyžadováno ověření přihlášení Google účtu. Kdybyste ho v telefonu nechala a nepamatovala si přístup, jen tak už byste se do telefonu nedostala. Je to ochrana proti zneužití při případné krádeži.
 
Držím palce s obnovením a přeji hezký den,
Daniel 

Vaše odpověď

6 + 12 =

Poco X3 Pro

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!