Redmi Note 11S 5G – AOD a funkce AI v galerii

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteRedmi Note 11S 5G – AOD a funkce AI v galerii
Martin Šrůtek zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den rád bych se zeptal proč u telefonu Redmi Note 11S 5G nelze aktivovat AOD (vůbec není možnost v menu) a proč v galerii je jen omezená možnost úpravy fotek pomocí AI (není tak třeba vůbec možnost měnit oblohu). Děkuji 

7 Odpovědi
MSk-Marián odpověděl před 2 měsíce

Bohužiaľ, nemáte amoled disp. Neľutujete, Aod iba zbytočne vybíja batériu. Marian

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
je to přesně tak, jak napsal Marián, kterému děkuji za rychlou, byť poněkud subjektivní odpověď. K tomu, aby telefon podporoval funkci AoD, musí mít AMOLED displej. Na displeji IPS LCD, který je ve Vámi uváděném modelu, nelze rozsvítit jen několik bodů, ale muselo by svítit komplet celé podsvětlení, což by neúměrně spotřebovávalo baterii. Proto na telefonech s tímto typem obrazovky není funkce AoD vůbec k dispozici. Vybila by totiž telefon za cca 5 hodin provozu.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Marian odpověděl před 2 měsíce

Pane Karle, mate pravdu, bolo to subjektývne.. len som chcel Martinovi pomôcť,aby sa s tým netrápil..10sek Aod je nanič (ani si nestihnem nasadiť “očky”) pekný deň do Ostravy Marian

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
Mariáne, naprosto v pořádku. Také mám na svém telefonu AoD vypnutý, protože kvůli němu celkem razantně klesala výdrž telefonu. Každopádně za Vaší reakci moc děkuji – myslím, že tazateli mohla pomoci.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Marian odpověděl před 2 měsíce
  • Ďakujem
Martin odpověděl před 2 měsíce

Děkuji všem za odpovědi. Bohužel některé specifikace říkají že tento model má amoled a bohužel jsem se díval zrovna na ně.
Poradíte mi ještě s tou funkci úpravy fotek “AI”, který mi neumožňuje pokročilé úpravy fotek. Ostatní členové rodiny tam na svých i starších Xiaomi mají. Například možnost změny oblohy atd. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
ty informace o AMOLEDu budou podle mne dané tím, že některé zdroje nerozlišují mezi Redmi Note 11S, který má AMOLED, a Redmi Note 11S 5G, který má LCD.
Ohledně těch funkcí AI: zkontrolujte, zda máte aktuální verzi aplikace Galerie. Pokud ano, je možné, že na určitých modelech prostě nejsou tyto pokročilé funkce k dispozici.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

20 + 12 =

Sledujte nás na Telegramu

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!