Redmi note 8

Ľudovít zeptal se před 1 rokem

Dobrý deň,
kde by som mohol stiahnuť overený driver pre Win10 na pripojenie Redmi Note 8 s USB PC?

2 Odpovědi
bobasso odpověděl před 1 rokem

Dobrý den.
Mám dva noťasy s 10kama a 11kama wokny a na obou se mi přes USB ORIGINÁLNÍ KABEL K TELEFONU  přIpojí foun k PC. (Redmi Note 7 MIUI 12.5/A11 a Redmi Note 10 Pro MIUI 14/A13)
Mobil musí být odemčený, pak jej propojit origo USB kabelem s PC a ve vyskočené nabídce na displeji mobilu vyberete prostřední možnost ” Přenos souborů”, tak se ve Správci souborů počítače ukáže Interní uložiště mobilu + uložiště Paměťovky, je-li v mobilu.  Pokud se hned prostředí mobilu hned neukáže, tak v pravém spodním rohu monitoru PC vyskočí okno, co chcete s načtenou jednotkou zrobit. Po rozkliknutínokna vyskočí nabídka možností.
A nebo byste měl připojený mobil k PC vidět ve Spravci souboru v PC > Tento počítač. Nikdy jsem žádné ovladače nestahoval, PC si je našel sám. 
Pokud se vám mobil ani tak nepřipojí, tak pomůže v mobilu aktivovat Vývojáře a v něm aktivoval funkci “Ladění USB” 

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
je to přesně tak, jak napsal Bobasso – pokud telefon připojujete k počítači, abyste mohl přenášet soubory, pak by operační systém neměl potřebovat žádný ovladač. Tj. proto ani žádný takový ovladač neexistuje. Určitě nedoporučuji stahovat a instalovat z internetu nic, co se jako ovladač pro Váš telefon jen tváří.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

17 + 7 =

Servis XM.cz

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!