redmi-note-8t-eea-downgrade

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi Noteredmi-note-8t-eea-downgrade
jarda zeptal se před 2 měsíci

Poskytne mi někdo nějaký návod v češtině jak udělat downgrade z miui 12 na verzi 11? Respektive zpět na adndroid 9. Větší spotřeba baterie…. Nefunguje ani můj oblíbený budík timely. Předem děkuji.

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
s tím, bohužel, neporadíme. Takový postup nelze doporučit s ohledem na možná rizika. Výrobce toto neumožňuje z důvodu, že by na zařízení běžela zastaralá, a tedy nezabezpečená verze operačního systému, který již nebude mít podporu.
Jinak budík Timely na MIUI 12 funguje – sám ho používám na Xiaomi Mi 9. Akorát je nutné ho nastavit dle návodu MIUI 12 – tipy a triky: co udělat, aby systém neukončoval aplikace?
Přeji hezký den.
Karel Kilián

jarda odpověděl před 2 měsíci

Timely se nezobrazí přes zamknutou obrazovku a musí se ťuknout na nové upozornnění, někdy se poté minimalizuje.Pěkný opruz. Budík od výrobce funguje jak má.
Škoda, že neporadíte s Downgrade. Sice jej výrobce neumožňuje, ale update nevnucuje. Je na možnosti usera zda nainstaluje či ne.
No nic jdu tedy googlit. Určitě nějak půjde přes (odemčený bootloader, fastboot, rom).
 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
ano, to máte pravdu – také se mi Timely neukazuje na zamknuté obrazovce. Nicméně myslím, že to je spíš chyba programu, ne verze Androidu/MIUI. A nechci se mýlit, ale mám dojem, že mě při prvním spuštění systém upozornil na to, že je aplikace zastaralá a nemusí fungovat správně.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

16 + 17 =

Roborock S5 Max